10 werkgroep huisvesting praatgroepen de Marya. Het materiaal dat gebruikt wordt is je eigen ervaringen en die van de andere vrouwen. Vrouwen die vinden dat ze te kort schieten als moeder, komen erachter dat alle vrouwen vin den dat ze tekort schieten, en dat dat ook iets te maken heeft met het gezinssysteem. Vrouwen die ervaren dat ook an dere vrouwen problemen hebben met de kombinatie werk en gezin. Vrouwen die thuis erg depres- we al op het we bin- Vrouwenpraatgroepen zijn klei ne groepen van tussen de 8 en 12 vrouwen die meestal wekelijks bij elkaar komen. Bij voorkeur zijn de groepen gemengd, d.w.z. oudere en jongere vrouwen, moe ders en niet-moedèrsstuderen de en werkende vrouwen, etc. Er is geen leiding in de groep en geen vast programma. Het doel van de praatgroep is: het je bewust worden van je rol als vrouw in deze maatschappij. nenkort in onderhandeling met de gemeente Kortom ,het gaat niet slecht met de huisvestingEen pand waar de diverse Tilburgse vrouwenorganisaties elkaar te gen kunnen komen, ideeën uit kunnen wisselen bijeenkomsten kunnen organiserenzou een heel goede aanzet kunnen zijn tot een beter funktioneren van de vrouwenbeweging in Tilburg. We hebben echter al wel gezien dat het komend najaar heel druk gaat worden. Bezettingsschema's maken, praten over begrotin gen en inrichtingpraten over aanpassing van het pand dat zijn allemaal zaken waar we graag nog wat vrouwkracht voor zouden willen hebben. Werken in de werkgroep Huis vesting is werken aan een betere basis voor de Tilburgse vrouwen beweging samen met vrouwen uit andere organisaties Voel je er wat voor geef je dan op bij Francine van Werde tel. 32 38 19. Deze werkgroep heeft tot doel het verkrijgen van een pand om de aktiviteiten van het Vrou wenka feezowel de kafeefunktie als alles wat er nog meer ge beurt,bij elkaar te brengen. Op dit moment is het nog zo, dat de ene kursus in Noord zit, de andere in Zuid, en dat het heel moeilijk is een beetje het zaakje bij elkaar te houden. Om dit te realiseren heeft de werkgroep kontakt opgenomen met de Tilburgse Vrouwenraadeen orgaan waar alle grotere vrou wenorganisaties in Tilburg bij zitten, en proberen we op dit moment gezamenlijk tot resul taat te komen. Dat samengaan heeft al vruch ten afgeworpenIn de gemeente raad is dit voorjaar een motie aangenomen om het oprichten van een tref centrum voor vrouwen in het beleid op te nemen. Dat betekent dat als eenmaal aanvraag tot financiering van een dergelijk pand er ligt,de Raad daar moeilijk overheen kan kijken Ook een pand hebben oog en hiervoor gaan

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 12