vrouweriark oproep! thema - avonden 26 8 januari; 22 januari; Buitenlandse Vrouwen. 5 februari; Klusjes-avond 26 februari; Gehandicapte Vrouwen. UITLEEN FINANCIËN slik Blijf van mijn Lijf;Over vrouwenmishandeling en vrouwentelefoon Je kunt je opgeven in het kafee bij de infobalie op woensdag avond, of op de Veldhoven- ring 49 tel. 436405. Inlichtingen bij Maria of Gerty. er meer vrouwen met meer boeken kennismaken voor een luttel bedragje per jaar(b.v ƒ5,- kontlibutie?? Ook voor financiën kunnen we vrouwen gebruiken, heel hard zelfs En eerlijk gezegd liefst vrouwen die vaker met dat bijltje gehakt hebben, dus wat inzicht hebben, boek houden kennen e.d. Wat er zoal te doen is?; --dagelijkse financiën --grootboek bijhouden --kontrole --begrotingen maken --kontakt hierover met de gemeente --opsporen van incidentele subsidies Kortom totaal inzicht! Veel vrouwen hebben veel boeken. Boeken zijn duur en het is zonde om ze na een keer gelezen te hebben, ze in de kast te laten staan. Is het niet een voorstelfal een keer eerder gelanceerd om in het vrouwenkafee een uitwisseling te beginnen?? Dit kan op allerlei manieren. Het vrouwenkafee heeft zelf een aantal boeken (die men nooit op één avond gelezen kan krijgen) die uitgeleend kunnen worden. Verder zouden vrouwen die veel boeken hebben b.v. 5 of 10 boeken een jaarlang ter be schikking kunnen stellen. Een aantal vrouwen hebben al gezegd dit te willen doen. Er zouden dan dingen gere geld moeten worden als; --maken van kriteria voor de uitleen. --opbergen van boeken --administratie --ter beschikking zijn voor de uitleen op b.v. de woensdag-avonden Het lijkt ons heel prima als

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 28