L I inhoud: redaktioneel ge- bladz 25. 26. 1 2. 16. 17. 20. 5. 11. Gironummer 39.43.880 t.n.v. Vereniging Vrouwenkafee POSTADRES Vrouwenkafee Postbus 3181, Tilburg. aAt Lë. Carla Wijntjes Jeltje Doeleman Maria Lebbink Rosalie Smits Leni Bierkens Til Heerkens Toes van de Hurck Alma de Jong LIDMAATSCHAP EN ABONNEMENTEN Lidmaatschap f 10,- per jaar Abonnement vrouwenkrant f20,- per jaar. Lidmaatschap en abonnement f 25,- per jaar. Overmaken op het gironummer van het vrou wenkafee OPENINGSTIJDEN Elke woensdagavond van 20.00 - 24.00 uur; om de week the^a- avond. Elke woensdag- en vrij dag koffieochtend van 10 - 12 uur ADRES VROUWENKAFEE Korte Tuinstraat 7, Tilburg, tel. 013 - 434047 Twee betaalde tijdelijke part time krachten voor het vrouwen kafee.Een hele mond vol.Ze stel len zich aan je voor. En in de komende kranten meer en beter regionaal nieuws.Een redaktielid zal voort aan vast haar voelhorens in de nieuwe kafee's in het Zand,Goirle en andere vrouwenaktiviteiten uit steken Binnen de redaktie hebben we gepraat over ondertekening van de artikelen. Als redaktie blijven we onze eigen stukjes ondertekenen met onze voornaam.Dit geldt ook in principe voor artikelen van buitenbehalve als vrouwen er bezwaar tegen hebben.De naam is altijd wel bij de re daktie bekend. VROUWEN BELLEN VROUWEN Elke woensdag- en vrijdagochtend van 10 - 12 uur tel 320339 vrouwenkafee nieuws werken binnen het vrou wenkafee moeders en dochters interview leni leni 13. boekbesprekingen de krant 'n vakantie ervaring naamrecht 23. regionaal nieuws uraquese vrouwen wijntjes thema's en kontaktper- sonen en ander Met een versterkte redaktie weer hard aan het werk.En benieuwd hoe de krant er dit keer weer uit komt te'zien. Omdat de eerstvolgende thema- avond over moeders en dochters gaatzijn veel van de artike len in deze krant hieraan wijd Erg persoonlijke ervaringen, waarvoor je heel wat moed moet hebben om ze te publiceren We hebben hiervoor ook vrou wen persoonlijk gevraagd om een stukje te schrijvenDat bleek een goede manier en zul len we vaker doen.Meer reakties van moeders dan van dochters Misschien n.a.v. deze krant van hun kant in de volgende meerZo staat er in deze krant ook een vakantie-ervaring als reaktie op onze vakantie-krant 1-

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 2