I s 1 23 regionaal en ander nieuws I SINTERKLAASAVOND 5 december dus Zie ook het prikbord in het vrouwenkafee De Vrouwenark is te vinden in de Eendenjachtstraat 16. Kontaktpersoon Ans Franc, tel. 684629 RIJEN Ook hier zijn de kafee-avonden weer gestart, in ”’T Pulleke". Per maand is er een thema-avond en een gewone kafee-avond. De data hier van zijn 9 en 30 oktober, 13 en 27 november, 11 en 18 december en 8 janu ari VOLKSHOGESCHOOL OISTERWIJK 6 november a.s. is er op de volkshogeschool Noord-Brabant in Oisterwijk een diskussie- dag over de voortgang en de verdere ontwikkeling van het kursuswerk voor vrouwen van deze volkshogeschool. Dit om dat de volkshogeschool ge dwongen wordt door het minis terie om dit werk met vrouwen per 1 januari 1980 drastisch in te krimpen.Op deze diskus- sie- of aktiedag willen de vrouwelijke stafleden met be langstellenden praten over: - de vraag wat voor kursussen er voor Brabantse vrouwen en voor vrouwen uit andere delen van ons land nodig zijn in de komende jaren, en - de vraag wat de provinciale en de landelijke overheid moeten doen om die kursussen mogelijk te maken. Naast de diskussie op deze dag is er ook gezelligheid, muziek en kabaret. Het begint om 10 uur tot 16.00 uur. Inlichtingen en opgave Volkshogeschool "Noord-Brabant" Kievitsblekweg 18 Oisterwijk tel. 04242-3028 Tilburg, WANDELBOS Vanaf oktober is het de bed- doeling dat hier in "De Ark" op dinsdagavond kafee-avond wordt gehouden; dit vooral voor vrouwen uit de wijk die ons vrouwenkafee nogal ver weg vinden OISTERWIJK In "Walhalla" vindt hier het vrouwenkafee onderdak. Op de woensdagavonden, om de 14 dagen, is er iets te doen. GOIRLE Hier wordt sinds dit voorjaar elke maandag, van 8 tot 12 uur, kafee-avond gehouden in "De Wildacker", .van Hogen dorpstraat 73. Om de andere week wordt daarbij ook een bepaald thema centraal gesteld om samen over te praten. Enkele kontaktadressen zijn: algemene organisatie: Atie Mon ster, lepengaard 28, tel.343407. thema-avondenJosé van Puyen- broek, Griegstraat 375, tel. 560992. Bar-disko-gastvrouwendienst José Reyn, Meulemanstraat 97, tel. 556224 Krant-publiciteitHanneke Heisterkamp, Klotven 6, tel. 343767. Het valt op woensdagavond. Met een paar vrouwen bedachten we dat het leuk zou zijn die avond op het vrouwenkafee ook in de pakjes en gedichtensfeer door te brengen, vooral voor vrouwen die het thuis niet vieren Opzet: alle bezoeksters van die avond maken een pakje en ieder een krijgt dan een pakje. Je weet niet wie het krijgt, het pakje moet meer iets over jezelf zeggen, dus wat je zelf leuk vindt. Prijs: hoogstens f 5,-. gedichten mogen ook, uit een boekje of zelf maken. I ■Si

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 25