vakature I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I 21 Rosalie 2 KRACHTEN VOOR HET VROUWENKAFEE zo de VOS werk- Proberen te zeggen wat je wilt, te doen wat je wilt, en ook nog hoe je het wilt staat voortaan boven aan onze boodschap penlijst. Wanneer je als vrouw zelfstandiger wordt, zal daar door de afhankelijkheid van de man gaan blijken. En dit is voor heel veel mannen niet ge makkelijk. Het zal gepaard gaan met moeilijkheden, felle dis cussies, misschien wel met het ophouden te bestaan van je relatie. Al met al is het een hele klus. Het boek besluit met een hoofd stuk over allerlei hulpin stanties, van praatgroepen tot verschillende therapiegroe- pen. En daarnaast een belang- Hierbij roepen we vrouwen op die graag een jaar aktief binnen het vrouwenkafee zouden willen werken. Neem dan kontakt op met de kontaktpersoon voor Algemene Zaken of schrijf naar de postbus van het kafee. rijk stuk informatie over voorbehoedmiddelen en een aantal nuttige adressen van instanties enz. Verder wordt elk hoofdstuk af gesloten met een rubriek "verder lezen", waarin litera tuur vermeld staat waar je ver dere informatie kunt opzoe ken over een bepaald onderwerp. Het vrouwenkafee heeft subsidie aangevraagd voor 2 be taalde krachten in de D.A.C.W. regeling,een potje voor eksperimentele werkgelegenheid. Net voordat deze krant uitkwamkregen we een bevestiging dat we voor de periode van 1 jaar 2 part-time krachten van ieder 30 uur aan kunnen stellen. Voorwaarde is dat deze vrouwen minstens een half jaar als werkzoekende bij het arbeidsburo staan ingeschreven. We moeten nog bekijken wat de konkrete taken van deze krachten moet worden en hoe we de sollicitatieprocedure eerlijk mogelijk moeten laten verlopen. W.b. de taken is er gedacht aan: -de dagelijkse koördinatieondersteuning en uitbouw van de werkgroepenaktiviteiten en kursussen van het vrouwenkafee. -werken aan het tot stand komen van een eigen ruimte voor het vrouwenkafee en andere vrouwengroepen. -het vrouwenkafee vertegenwoordigen in bv. groep of de Vrouwenraad etc. -het opzetten en openstellen van een dokumentatie-en infor matiecentrum -administratie en postbehandeling Ik denk dat erg veel vrouwen blij zullen zijn met dit boek. Het is een fijn boek om cadeau te geven aan een andere vrouw of aan jezelf.

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 23