kont akt personen EENE GEZONDE MIN van het PLATTELAND, vraagt een DIENST te Dordrecht. 20 DIENSTAANBIEDINGEN. Werkgroep Huisvesting Fuhr,tel. 560379 Francine v.d. Werde,tel. 323819 Werkgroep Vrouwenkrant Werkgroep Vrouwentelefoon Til Heerkenstel436580 Charlotte Thomassentel324795 Werkgroep Koffie-ochtend Algemene Zaken Rosalie Smits,tel. 424741 Yvonne Thomassentel 432672 Werkgroep Bar-en gastvrouwen Sophie van Berkel,tel. 686054 Werkgroep Kursussen Yvonne v.d. Adres onder Letter L. M. bij den Uitgever dezes. Enu fatsoenlijke Juffrouw, vu den P- G 24 jaar oud, zag zicb gaarne met Mei of eerder geplaatst tot adsistentic in het Huishouden of tot verzorging van Kinderen. Brieven franco, letter A. B, Boekhandelaar VAN DRÏEM te Voorburg. Iemand uit den fatsoenleken stud, R. K35 jaar oud, zag zich gaarne geplaatst als Huishoudster of als Buffetjuffrouw. Brieven franco letter G, bij den Boekhandelaar W. L. STOELLER, Hoogstraat 317. Eene fatsoenlijke Burgerdochter, 28 jaar oud en van den P. G.zag zich gaarne zoo spoedig mogelyk geplaatst als tweede Meid of Meid alleen. Adres franco, letter H 17, (N. R. C.) Eene Werkmeid, R. K wenschte zich met Mei a s. in dergelijke betrek king geplaatst te zien. Adres fruco, letter D 17, N. R. C.) Eene fatsoenlijke Dienstbode, van den P. G.tusschen 30 en 40 jaar oud, tegen Mei, voor Keukenmeid of Werkmeid, in een klein gezin; ook is zij genegen als Meid-huisboudster zich geplaatst te zien. Adres franco, letter M 17, (N. R. C Eene Noodhulp-KeukenmeidP. G bekwaam voor haar vak. Adres franco, letter J 17, (N. R. C) Eene fatsoenlijke Noodhulp, voor Keuken- of Werkmeid. Adres franco, letter F 17, (N. R. C.) Eene Ocermaassche Dienstbode, P- G.„ zoekt tegen 1 Mei aanst. eene betrekking als Linnen- of Werkmeid, liefst als Linnenmeid. Adres franco letter Q 17, (N. R. C.) Eene bekwame Strijkster, uit den fatsoenlijken stand, zag zich gaarne eenige dagen in de week geplaatst, bekwaam voor al het Strijkwerk en de behandeling vu rauwe stijfsel, alsmede bekwaam voor linnen- naaien en stopwerk. Adres franco, letter S 17, (N. R C.) Eene eerste Baker zag zich gaarne in de maanden April, Mei of Juni geplaatst Brieven franco, No 3152 (N. R. C.) Eene getonde Loopmin, vier weken kraams. Adres Waterloostraat wijk A No. 351, te Kralingen. Eene jonge Schoonmaakster, eenige dagen rrij hebbende. Adres franco, letter E 17, (N R C) Eene Waschvrouw van Delfshaven zou nog eenige droge of natte was schen kunnen plaatsen. Adres franco, letter G 17, (N. R. C.) Eene Waschvrouw vraagt nog eenige natte Wasschen. Adres fruco, letter O 17, (N- R- C) Eene Waschvrouw, die gelegenheid heeft om eenige 'Wasschen te ver richten, wonende op de Karnemelkshaven nommer 103, de Wed. Scheuders.

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 22