goed eten, goed uit eten en leren koken. 16 Carla en Maria aarde Poel van deze serie is het leren klaarmaken van eenvoudige vegetarische maaltijden, met in grediënten die geen enkele ont aarding hebben ondergaan. Niet tijdens de groei, niet tijdens Zie voor meer informatie: - de volkskrant van 31 maart - De groene Amsterdammer van 4 april 1979 Ga ook zelf eens naar het ar- beidsburo waar een enorme hoe veelheid informatie te halen valt. Bovendien kun ja daar een blik werpen in de vakature ban. Wie weet??? Vorig jaar heb ik op een woens dag avond een diaserie vertoond met als titel ’Voedsel voor aale mensen'. Naar aanleiding van deze serie is er met mij en met andere vrouwen die aktief zijn bij 'de Paardebloem' een diskussie geweest over vegeta risch eten, alternatief voedsel, industrieel bewerkte produkten, enz.Na afloop van de avond kon je je opgeven voor kooklessen, ook georganiseerd door mensen van de Paardebloem. Toen de data waarop kooklessen gegeven konden worden, vaststonden heb ik iedereen die zich inge schreven had gebeld. Maar een aantal vrouwen konden niet op de bewuste avond of ochtend. En deze vrouwen hebben verder nooit meer iets gehoord Nu is er opnieuw een mogelijk heid om een serie van 6 lessen te organiseren. En wel op de donderdagavond; start 3 mei. gaan nemen. Want hoe moet dat dan met trouwen, kinderen krijgen, menstrueren etc. Wat dat betreft laat het arbeids- buro dus mooi zien dat ze niet bepaald vrouw- vriendelijk werk verricht. Van de ene kant niet door vrouwen gewoon niet in te schrijven en van de andere kant niet door het mogelijk te maken voor vrouwen om zich te laten omscholen in de niet zo vrouwelijke beroepen. het opslaan en het vervoer en niet door een industriële be werking. Heb je interesse, geef je dan op bij mij (422843) of bij de Imme (425229). Wie het eerst komt het eerst maalt De Imme is geopend op dinsdag/ woensdag/vrijdag/zaterdag van 6 tot 8 uur 's-avonds. Als je er wilt gaan eten moet je wel even voor 3 uur bellen, want als je cht zorg aan de maal tijden besteeds, moet je ruim van tevoren weten voor hoeveel mensen je kookt. Bel dus even naar de Imme (425229) of naar de Paardebloem (685189). Sinds kort is er in Tilburg ook een mogelijkheid om vege- tarisch/biologisch te gaan eten. En wel bij "De Imme", Schouwburgring 206. De Imme is een oud nederlands woord voor de werkgemeenschap van bijen. Die naam is gekozen omdat het werk van bijen is: hoogwaardig voedsel maken in een organisch geheel. Onder hoogwaardig voedsel verstaan de mensen van de Imme: voedsel wat ontstaan is op een wijze die recht doet aan mensen, planten en omgeving. - De Amsterdamse Vrouwenkrant van september 1978 - De Tilburgse Vrouwenkrant van februari 1979. Al deze artikelen gaan over vrouwen in technische beroepen. - verder over het arbeidsburo: Vrouwenwijzer van de Teleac. Ria van Straal en e

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 18