onze tilburgse wethoudster 1 aan het woord 2 til EMANCIPATIE Het beleid voor 1979» Vanuit alle gebeurtenissen, kri tieken, ledenvergaderingen, ak- tiviteiten enz. moeten we ons nog eens goed gaan bezinnen over wat ons nu precies te doen staat dit jaar en hoe we dat gaan aanpakken. We hebben dus wéér een beleidsvergadering moe ten plannen en wel op 31 maart. Nadere informatie te verkrijgen bij de kontaktpersonenAlle ak- tieve vrouwen worden bij deze al uitgenodigd Weth.:Mijn mening is zo: het gevaar dreigt dat men alle mogelijke za ken, brengt op een manier die sommigen doet afschrikken terwijl juist het wezen van de emancipatie gaat over mannen en vrouwen. Het gaat over mensen. Ik zou graag dat onderscheid willen maken omdat dat in de hitte van de strijd verloren dreigt te gaan. En dat zou ik betreuren. Naar aanleiding van de verdeling van de subsidie voor emancipatie - zaken besloot de redaktie een interview af te nemen met de Tilburgse wethoudster mevrouw Miet van Puyenbroek. Onder haar beheer valt deze zogenaamde e- mancipatiepot. Op 6 februari s-morgens om half tien hadden we een afspraak. Na ons gemeld te hebben bij de bode op de 2e verdieping van het stadhuis werden we, Toos en Til, na on geveer tien minuten ontvangen. De koffie werd binnengebracht de casette-recorder ging aan en we konden beginnen. Uit dit in terview hebben we de belang rijkste stukken in onder staand artikel verwerkt. verder zouden helpen met alles wat er gedaan moet worden. Misschien iets voor jou? Dit zijn zo de belangrijkste punten van de afgelopen verga deringen. Zoals u misschien nog niet weet, heeft uw verslag geefster een chronisch gebrek aan zin en tijd voor haar huis houdelijke taken en vind ze de vrouwenkrant maken ook veel leuker. Toch moet ook nu weer de afwas van gisteren nog gedaan worden zodat ik wel moet stoppen met dit verslag. Ik hoop dat de volgende krant nu eens volge schreven gaat worden door vrou wen met meer werklust dan ik. Een oproep daarvoor vind u in deze krant. u ons zeggen wat uw mening over emancipatie is? Toos: Kunt

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 4