vrouwenkafeenieuws 1 Financiën Dat heeft er nu weer toe moeten leiden dat de groep publiciteit niet meer bestaat. De gebrekkige berichtgeving in de Tilburgse Koerier is daarvan het gevolg. Dat is dan ook weer een extra zorg voor de nu toch al aktieve vrouwen van de werkgroepen. De berichtgeving in de kranten??? Andere zaken die we besproken hebben volgen nu. 8 maart. Internationale dag van de vrouw. Verschillende vrouwenorganisa ties hebben een brief gestuurd om gezamenlijk deze dag in te vullen. Het thema gaat over dis- kriminatie en er zullen op woens dag 7 maart de gehele dag akti- viteiten in het vrouwenkafee zijn. Zowel serieuse zaken ko men aan de orde als ook meer feestelijke aktiviteiten De vrouwenraad. We hebben hiervoor nog steeds geen vaste vertegenwoordi ging. Het probleem is dat er iemand in moet die veel weet van de gang van zaken. De nu zit tende kerngroepleden werken bijna allemaal en kunnen dus niet overdag. Jammer, maar voorlopig zal dat dus wel een probleem blijven. De financiële zaken van het af gelopen jaar zijn bijna rond maar het blijft een probleem dat er niemand is die als vaste taak de lopende financiële zaken behartigt. Dus als er vrouwen zijn die ons hiermee willen hel pen: van harte welkom. Vrouwenkrant We hebben eindelijk een eigen typemachine en zijn daar dus apetrots op. Deze krant is er al mee getypt maar dat zullen jullie wel zien. Ondertussen is de redaktie echter zo uitgedund dat we het steeds moeilijken krijgen de krant te maken.We zouden het eigenlijk ook beter vinden als meer vrouwen eens iets zouden schrijven en ook Huisvesting Ook op 7 maart zal de werkgroep huisvesting een kampagne star ten met alle vrouwengroepen en -organisaties in Tilburg om het huisvestingsprobleem voor vrouwen wat dichter bij een op lossing te brengen. De meeste vrouwenorganisaties etc. moe ten konstant bij anderen vragen om ruimte en alles zit over de hele stad verspreid. Dat is ook niet bevorderlijk voor de samen werken. Alle pogingen die tot nu toe bij de gemeente zijn on dernomen hebben nergens toe ge leid. Samen staan we sterker, dusaan de slag. Het is al weer enige tijd gele den dat ik uitgebreid verslag aan jullie deed over de organi- satievan het vrouwenkafee en dus ook van de kerngroep. Voor de vrouwen dievoor het eerste deze vrouwenkrant lezen nog even in het kort: de kerngroep van de vereniging vrouwenkafee Tilburg bestaat uit vrouwen die aktief zijn in allerlei werkgroepen (zie achterin de krant bij kon- taktpersonenDe kerngroep heeft als taak te zorgen dat het hele vrouwenkafee blijft draaien. En dat is nogal een klus, moet ik zeggen. Als bezoekster heb je dat misschien niet zo in de ga ten maar uit onderstaand ver slag zal blijken waar we alle maal mee bezig zijn. Tegen vrou wen die nog wat tijd over heb ben en die het belangrijk vin den dat het vrouwenkafee blijft bestaan, zou ik willen zeggen, help ons eens een handje want de werkgroepen hebben een voort durend gebrek aan vrouwkracht. QOo, ui lil Hf h M

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 3