kur sussen kort nieuws praatgroepen 24 THEMAGROEP SEKSUALITEIT. De Wegwijswinkel. HERHAALDE OPROEP: we Kursus"Klusjes in huis,hoe doe je dut," In de vorige krant schreven al over de klusjes-kursus Nog steeds is er niet voldoende deelname. Dat is natuurlijk erg jammer voor de vrouwen die zich wel opgegeven hebben. PRAATGROEP: Er is weer een praatgroep in oprichting. Nog enkele vrouwen worden gezocht om met voldoende leden van start te kunnen gaan. Geef je op bij Yvonne v/d Fuhr, tel; 560379- Deze maand willen we ook be ginnen met een themagroep rondom het onderwerp seksua liteit Deze groep komt 4 a 5 keer bij erkaar om te praten over eigen ervaringen op het gebied van seksualiteit en om daar meer over te weten te komen. De groep zal begeleid worden. Opgeven bij Yvonne v/d Fuhr. Tel; 560379- als de kinderen uit huis zijn. Ik had zelf die aktiviteiten wel,maar t overkwam me toch. Ook ik zag geen toekomst meer, dacht geen kontakten meer te kunnen sluiten en voelde me eenzaam. En je moet ’t zelf doorleefd hebben om dat te we ten, Een vrouw die me erg goed geholpen heeft zei alleen maar "dat ken ik" en pakte het pro bleem niet af. Vaak wordt ge zegd "’t zal daar en daar wel aan liggen en er wordt dan een ander probleem van gemaakt. Neem ’t zoals het is". De klusjes-kursus is bedoeld voor vrouwen die niet langer afhankelijk willen zijn in de techniese klussen van hun man of van de vakman. Vrouwen die niet langer willen zeggen; "Dat kan ik niet". In de kursus komt aan bod; - leren omgaan met materiaal en gereedschap - elektriciteit - timmerwerk - schilderwerk - eenvoudig loodgieterswerk Duur van de kursus; 10 ochtenden van 2 uur. Kosten; 30,- Meer informatie en opgeven bij Yvonne v/d Fuhr, tel; 560379- Sinds kort is er in Tilburg een WEgwijswinkel Zij wil problemen mee helpen op lossen door informatie te geven overflies wat te maken heeft met de Geestelijke Gezondheids zorg.Ze wil door informatie te geven mensen op weg helpen hun situatie te verbeteren binnen de bestaande hulpverleningDoor te luisteren naar mensen met per soonlijke problemendoor informa tie te geven over medicijnen, door te luisteren naar klachten, door mensen bij elkaar te bren gen zodat ze met elkaar tot op lossingen kunnen komen. Elke dinsdag van 10 uur -smor- gens tot 10 uur -s avonds kunt U bij de Wegwijswinkel terecht met vragen en klachten over bv. medicijnenrechten van (psy chiatrische patiënten over be handelingsmethoden De Wegwijswinkel Spoorlaan 320 Tilburg tel:013-3517l4 (boven de Vrijwilligerscentrale

Vrouwenkrant Tilburg | 1979 | | pagina 28