publiciteitsgroep 11 B Désiree Karla Yvonne Om bekendheid te geven aan de aktiviteiten van het Vrouwenka- fee werd tot nu toe het volgen de gedaan: - aankondigingen sturen naar Nieuwsblad van het Zuiden en Tilburgse Koerier - etalage verzorgen in het Jon geren Advies Centrum - informatiestand organiseren (Openbare Bibliotheek, Krui- kenmarkt, Baanlozenprojekt Heuvel) - interviews geven, met o.a. Radio Elisabeth - affiesjes met aankondigingen verspreiden - informatiestencils maken Aan enkele van deze dingen had den we al eens gedacht, maar op 't moment bestaat de werk groep publiciteit slechts uit 3 mensen, wat veel te weinig is om alle bovenstaande werkzaam heden 'n beetje systematisch uit te voeren. Op de ledenver gadering gaven zich 11 vrouwen op voor 'incidentele' werkzaam heden, waarmee we heel blij zijn. Nog liever hebben we uit breiding van de vaste groep'. Heb je zin om mee te denken en/ of te werken, geef je dan op bij Yvonne v.d.Akker tel.013-425741 die opgehangen gaan worden bij o.a. huisartsen en diverse specialisten, in kresjes, wijk huizen enz. Door allerlei tegen slagen zijn deze affiesjes veel later klaar dan we hadden ge wild Op de laatste ledenvergadering kwamen nog veel goede ideeën naar voren: - aankondigingen plaatsen in wijkkrantjes - affiesjes door bezoeksters van het kafee in hun buurt laten ophangen - voor een bepaalde thema-avond proberen dié groep te berei ken op wie het onderwerp het meest betrekking heeft - het introduktienummer van de ze krant op diverse plaatsen verspreiden

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 4