financiën werkgroep 11 arm- De deelname aan de werkgroep vereist geen ervaring in boekhoudkunde of iets der gelijks De werkgroepsleden van dit moment zijn bv. ook zonder ervaring begonnen. t - waaraan besteden we het geld - waarom doen we dit - wat heeft voorrang - wat kunnen we in de toe komst nog doen start. De andere groep komt in september weer bij elkaar om over een vervolg te praten. Na het lezen van dit verslag heb je misschien belangstelling gekregen voor het volgen van zo'n kursus. We starten eind september met 1 kursus. Bij voldoende belangstelling zal ook in januari een kursus gege ven worden. Verdere gegevens Duur kursus: 10 bijeenkomsten Tijd: 2 uur (waarschijnlijk s morgens Het doel van de werkgroep Kort samengevat kun je dit omschrijven als het regelen van de financieel-technische zaken.Verder in dit stukje geven we voorbeelden aan van wat de werkgroep zoal doet.Het werk van de groep financiën neeft in zoverre met de vrouwenbeweging te maken dat je alle aktiviteiten mee helpt organiseren en ook een stuk inhoud mee-bepaalt, omdat je via de financiën bepaalde zaken kunt sturen, stimuleren en tegenhouden of afbouwen m.a.w. je moet je afvragen: - Hoeveel financiële slag hebben we, Max. aantal deelneemsters per kursus: 12 personen Plaats: op 't vrouwenkafee Korte Tuinstraat 7 Startdatum: eind september, pre- ciese dag wordt spoedig bekend gemaakt. Kosten: ƒ30,- per kursus (bij inschrijving betalen) Meer informatie en opgave bij Maria Lebbink Boerhaavestraat 47 tel.424741 Doke en Maria i

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 13