opgezocht: M 4 om de taakver- (appel- massa welke werkgroep ze zich eventueel willen aansluiten. Rosalie Met de ongeveer 60 vrouwen heb ben we tot na elven zitten praten, eerst over allerlei klachten en daarna over eventuele oplossin gen. Belangrijkste klachten van de kerngroepleden - ik heb het veel te druk - de gezelligheid schiet erbij in voor mij waarin bovenstaande knelpunten nogmaals uitgediept gaan worden. Dit gaat dan m.n. deling tussen de verschillende werkgroepen op thema- en kafee- avonden. Nieuwe vrijwilligsters hebben zich opgegeven, en zijn inmiddels bij elkaar gekomen om zijn we gaan zoeken naar oplossin- gen. Die lagen niet voor het op- wij willen juist rapen. Het is de bedoeling dat er binnen- werk’k°rt een thema-avond gepland wordt sfeer te maken. - ik krijg veel kritiek over zaken Na het opsommen van de knelpunten in en om het vrouwenkafee - de kerngroep wordt gezien als een kliek, maar i geen kliek zijn. Belangrijkste klachten van de groepleden - we zoeken te snel hulp bij be kenden - er zijn daardoor te weinig vrouwen betrokken bij de werk groepen - vergaderingen die worden uit— geschreven worden slecht bezocht te bekijken wat ze willen en bij Belangrijkste klachten van de bezoeksters - slechte of geen opvang als je binnenkomt - kerngroep en werkgroepen zijn te gesloten - er wordt niet met de 'inciden tele hulp'lijst gewerkt - publiciteit naar buiten toe moet duidelijker, niet alleen op insiders richten TRUT (Van Dale): 1. weke, brij achtige moes) 2. vrouwelijk schaamdeel, kut 3. kleine hoeveelheid, in de zin van hap of slok 4. scheldwoord voor een vrouw of meisje; vrouw die niet op schiet met d'r werk; ook meer algemeen ter aanduiding van j een onbetekenend, onaantrekke lijk of zeurig vrouwspersoon. TRUTTEN (ww.) treuzelen, talmen, zonder effekt bezig zijn. TRUTTIG (b.n./bw.) treuzelig, sukkelachtig, als (van) een trut (zie zelfstandig nmw.). - er komen erg weinig oudere vrou wen - thema-avonden hoeven niet, ik kom alleen voor het kafee - naam vrouwen'kafeeis slecht gekozen (de meningen hierover waren zeer verdeeld) - andere huisvesting met aparte kafee-ruimte is noodzakelijk om

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 6