2 0 Ktr'frAO*-' m- zelfde. Er wordt afgesproken dat ik die vrouwen zal bellen hoe het ermee staat. Evaluatie ledenvergadering waarvan in deze krant het ver slag staat. Yvonne v.d.Fuhr zegt dat het erg kneuterig was dat er maar zo wei-r nig vrouwen van de kerngroep wa ren en dat we dat een volgende keer beter moeten regelen. Na tuurlijk zou ik haast zeggen. We vonden het goed dat er een voorzitster was. Sommige vrouwen bleven toch nog te lang aan het woord. Het is ook wel erg moei lijk om iemand af te kappen maar het zou wel moeten. De volgende keer doen we het weer met een voorzitster van 'buiten', het is ook voor ons veel fijner dat we nu eens niet verantwoordelijk zijn voor zo'n avond. Een ander punt is dat de leden vergadering nog niet afgerond is. Wat doen we er verder mee? Er is beloofd er nog een keer op terug te komen, maar hoe, etc. Ik kom met de opmerking dat onze manier van werken heel moeilijk is en dat er toch op een gegeven moment besluiten over allerlei problemen moeten worden genomen. Het is in feite ook de taak van de kerngroep om te zorgen dat dat kan gebeuren. Er liggen best veel problemen: de diskussie over mannen, de struktuur van het vrouwenkafee subsidie, huisvesting, het te kort aan aktieve vrouwen, etc. Het voorstel is om dat eens al lemaal op papier te zetten van uit de diskussies op de leden vergaderingen en thema-avonden en te komen tot afspraken en een beleid voor het volgend jaar. Dat zouden we aan de leden kun nen toesturen en daar een verga dering over beleggen. Het betekent ook dat we met de kerngroep weer een week-end of dag moeten vergaderen. Iedereen begint te zuchten en te kreunen. Dat kan toch zo niet doorgaan, ik word nog overspannen, enz. enz. Maar het moet, anders blij ven we achter onszelf aanhollen en daar wordt je nog veel moeier van. Vooruit dan maar, wanneer? Afgesproken is 18 nov. op het JAC. Ondertussen is het al weer over tienen, het tweede kopje koffie is er bij ingeschoten en er staat nog steeds erg veel op de agenda. Doorgaan dus maar weer. Verzuchtingen alom, wij vragen ons af welke vrouwen ons nu toch eens eindelijk komen helpen, en ja hoor, daar over gaat het volgende punt. Op de ledenvergadering hebben zich een tiental vrouwen opge geven die wel iets willen gaan doen maar nog niet weten wat ze het meest aanspreekt. Ze gaan nu met hun allen een thema-avond organiseren over Surinaamse vrouwen en zullen' alles op deze avond zelf doen. Willemijn zal ze daarin bijstaan. Iemand van de groep maakt een wanneer, verslag van de voorbereidingen en van de avond en daarna praten we verder, hoe het is bevallen enz. nn

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 4