vrouwe nkaf ee nieuws OOft laat en een kafee waaruit blijkt dat we de hele week vol zitten als we alle kursussen etc. in eigen huis doen. Samenwerking met andere vrouwenorganisaties past in het weekrooster en dat willen we ook graag. We vinden echter dat we de ruimte dan niet meer met an dere groepen kunnen delen. Wanneer de bewoners het niet goed vinden dat wij erin komen, is het voor ons eigenlijk ook niet aanvaardbaar. Het zal wel een moeilijke vergadering worden. Ik ben erg benieuwd hoe het af loopt. Het is toch zo langzamer hand* wel erg belangrijk dat we een eigen ruimte krijgen. Lr zijn nog meer mededelingen. Yvonne v.d.Akker van publiciteit gaat uit de kerngroep, omdat ze andere dingen wil gaan doen naast het Vrouwenkafee. Zij zoekt moge lijkheden om ook mét mannen te emanciperen (zie bv. samenvatting thema-avond wel/geen mannen). Yvonne blijft wel in de werkgroep publiciteit, maar Carla Wijntjes vertegenwoordigt die werkgroep voortaan in de kerngroep. Louise en Gerrie zijn bezig uitleenbibliotheek in het vrou wenkafee op te zetten. Ze hebben al veel voorbereidingen getroffen en elders in deze krant staat daar meer over. Le wijkkrant Binnenstad plaatst een stukje van ons in het volgen de nummer. Ze halen daar een grap mee uit door alles om te draaien. Yvonne leest wat voor en we lachen ons dubbel. Heel leuk. In de daar op volgende krant zal het goed ge plaatst worden. Verslag vorige vergadering Er moeten nog een aantal zaken af gewerkt worden, is dat gebeurd? Sommigen hebben het wel gedaan, anderen niet. Er zijn ook een paar leden van de kerngroep afwezig die iets zouden doen en dat moet nu weer terugkomen. Ik word een beet je boos want zo kun je blijven vergaderen over iedere keer het- Donderdag 26 oktober, na het eten nog vlug een kopje koffie, de af was blijft voor de zoveelste keer deze week staan maar het is van daag weer kerngroepvergadering. De radio kondigt aan dat het al 8 uur is, verdomme ben ik weer te ik moet m'n spullen nog pakken. Map in de tas, jas aan en wegwezen naar Louise want daar is het te doen. Als ik binnenkom is iedereen er al (behalve tiepster dezes want die was te laat), de koffie en thee wordt ingeschonken, iedereen zit te kletsen, gezellig maar de agenda is wear lang, dus beginnen, anders, wordt het veel te laat en morgenvroeg is het weer werker geblazen. Yvonne roept iedereen tot de orde en daar beginnen we. Wie maakt deze keer het verslag. Sophie zal het doen Ingekomen stukken en mededelin gen 2 Brieven van Corrie van Doorn; uitnodiging van de Keerkring van wege de opening van net nieuwe gebouw op 4 nov.Willemijn gaat erheen; Gemeente Tilourg vraagt of we de subsidie komen halen, doet Desiree; brieven van Tref- sentrum Posjet, Sticnting Jonge ren Huisvesting.. Anti-Bestek- komitee, Vrouwen tegen verkrach ting, enz. Alles besoroken en naar het volgende punt. Huisvesting Heel belangrijk, het gaat nog steeds over het gebouw van de Klinkert ir de Lange Nieuwstraat. Hiervoor zijn 4 gegadigden, nl. de VOS-kursussenhet Vrouwen kafee, de bewoners zelf, en de werkgroep LWW (-■?). De Gemeente heeft voorgesteld dat de Stich ting Jongerenhuisvesting zelf een voorstel doet wie de ruimte zal krijgen. Er is een vergade ring bijeen geroepen om daar met alle gegadigden over te praten. Le werkgroep huisvesting gaat er met 3 vrouwen heen. Er is een rooster gemaakt door het Vrouwen- •X

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 3