werkgroep huisvesting werkgroep financiën 3 Namens de werkgroep, Francine het belangrijkste is dat je je in wilt zetten voor het kafee en dat je daarin ook plezier hebt De werkgroep financiën bestaat nu nog uit twee halve krachten. Charlotte, die is gaan stu deren en in verwachting is van haar tweede kind wil ermee uit scheiden. Rest de andere halve kracht die wegens studie nooit vóór half elf in het kafee kan zijn (Nu ja, als ze hard fietst vijf voor half elf) Op 23 augustus is in het Vrouwen- kafec bekend gemaakt dat er een werkgroep huisvesting is gestart. De bedoeling van deze groep is dat ze proberen permanente huis vesting te zoeken voor het vrou- wenkafeeWe zitten nu in het ge bouw van de KWJ en mogelijkheid om uit te breiden is er niet. Aangezien de groeiende aktivi- teiten van het kafee hebben we dringend meer ruimte nodig, waar we de hele week zowel overdag als 's avonds kunnen zijn. Bij het nagaan van de bestaande aktiviteiten is het nodig dat we minimaal één grote ruimte en twee wat kleinere ruimtes hebben. Liever meer ruimte, want anders zijn we daar binnen een paar jaar weer uitgegroeid, en dan zitten we weer met dit probleem. Het is natuurlijk niet makkelijk om in Tilburg een geschikte ruimte te vinden. Er is al naar verschillen de panden geïnformeerd maar he laas zonder resultaat. Burgemeester en wethouders zijn op de hoogte gebracht en ook Publieke Werken. Daar dit alles veel werk en tijd in beslag neemt, vragen wij of er nog vrouwen zijn die aktief mee willen helpen; ook al heb Beste vrouwen, Aan al degenen die op de intro- duktie-avond zijn geweest is het misschien duidelijk geworden, dat het vrouwenkafee altijd vrouwen verwelkomt, die zich ak tief willen inzetten voor het kafee Op het moment is de behoefte aan vrouwen die mee willen werken zelfs zeer groot. De werkgroep financiën nlzit meer om vrou wen dan om geld verlegen. Vrouwen, jullie hoeven echt niets van boekhouden te weten; je weinig tijd, altijd ben je welkom. Voor kontakt kun je naar onderstaand adres bellen of ko men Panden waar al naar geïnformeerd iszijn -de Klinkert, Lange Nieuwstraat; een brief om dit te huren is naar B&W want het pand is van de Gemeente -Pastorie Hoefstraat; dit pand is niet van de Gemeente maar van de wijk, hiernaar is nog niet ver der geïnformeerd; -Huize Nazareth, dit is verhuurd aan studenten en gehandicapten. Verder zal er nog naar de vol gende panden worden geïnformeerd: -Parochiehuis Koestraat -Streekschool Noordhoekring -Paardenstallen Willem II kazerne Korvelseweg Verder kan iedereen die iets weet voor huisvesting kontakt opnemen met de kontaktpersoon Francine v.d.Werde, tel. 013-323819. Verder zijn er nog vrouwen die zich voor de vakantie opgegeven hadden, maar we hebben niets meer van ze gehoord. Bel even vrouwen

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 5