verslag ledenvergadering 2 HHSHHniBi Meer reaktie vanuit het Vrouwen- kafee - Tilburg zou kontakt op moeten nemen met andere vrouwenka- fees (zoals bij de aktie'tegen seksueel geweld') - Tilburg zou bij andere vrou- wenkafees in Brabant inlich tingen moeten inwinnen, hoe zij werken - Er zou een beter gebruik van het prikbord gemaakt moeten worden; het prikbord moet een beter zichtbare plaats hebben - Aktie voeren voor een kontinu- rooster op school; dit onder werp zou behandeld kunnen worden op een thema-avond over kinder opvang Hoe breng je thuis in praktijk, wat je in het vrouwenkafee op gedaan hebt? Hierop een antwoord te geven, was erg moeilijk. Daarom werd besloten aan dit onderwerp een thema-avond te wijden. Er is genoeg werk aan de winkel. Vrouwen, als we samen knokken, zullen we winnen. Het eerste onderwerp dat aan de orde kwam wasHuisvesting VrouwenkafeeUit de leden heeft zich een kommissie ge vormd, die wil proberen ruimte te krijgen in het voormalige bejaardentehuis "De Klinkert" in de Lange Nieuwstraat. De kommissie gaat zich bezighouden met le: aanvrage bij de gemeente 2e: bespreking met de huidi ge bewoners; als die er op tegen zijn is het onbegonnen werk Op woensdag 28 juni was er een vervolg op de ledenvergadering van 7 juni. De opkomst was niet zo erg groot. Er werd eerst in groepjes vergaderd, de antwoor den werden op flaps geschreven. Daarna gingen we in een grote kring zitten om gezamenlijk de antwoorden te bespreken. Jammer was het, dat er aan de bar zo luidruchtig gepraat werd, zodat wij elkaar soms heel slecht konden verstaan. Volgende keer geen ledenverga dering meer op een open kafee- avond - meer publikatie in wijkkran ten, op prikborden bij zaken, bv. AH, V&D enz. en bibliotheek - thema-avonden voor speciale groepen, bv. voor bejaarden, voor moeders met jonge kinderen. Er zou dan publiciteit moeten komen in bejaardenhuizen, kres- jes, etc. Gezellige dingen in het kafee - schaken, dammen, tafeltennis, rollenspel, zelf gezelschaps spelen maken, dansen, muziek maken Hoe betrek je meer vrouwen bij het kafee? <71 SS.05

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 4