laatste nieuws Werkgroep Koffie-ochtend Rosalie Smitstel424741 Werkgroep Publiciteit Yvonne vd.Akkertel425741 Werkgroep Bar-en gastvrouwen Sophie van Berkeltel686054 Werkgroep Huisvesting Francine vdWerdetel323819 Werkgroep Vrouwentelefoon Charlotte Thomassentel324795 - Ledenvergadering 11 okt.; voor dat we tot verkiezing van de kerngroepleden overgaan worden de problemen van werkgroepen, kerngroep en organisatie aan de orde gesteld in een leden vergadering; - Huisvestingzie elders in de ze krant; - Financiënidem; - Provinciaal Overleg Vrouwen- kafees; de aanzet hiertoe is door Tilburg gemaakt, we zul len vragen of Oisterwijk hier mee verder wil gaan; - Koördinatie van de aktivitei- ten van het kafee; dit gebeurt totnutoe door Yvonne Thomassen. Het is teveel voor één persoon, maar niemand heeft tijd om dit mee te doen. Voorlopig blijft Yv. 't alleen doen, wat wel be tekent dat ze dingen zal moe ten laten liggen; - Filmhuis Kultureel Centrum; (zie ook elders in de krant); na elke film zal de diskussie begeleid worden door vrouwen uit kafee/ kerngroep. De volgende vergadering is op 5 okt. op t JAC om 20.00 uur, iedereen is welkom. Kontaktpersonen Algemene Zaken Yvonne Thomassen, tel.432672 Werkgroep Financiën Desiree Meulenbroektel424330 Werkgroep Kursussen Yvonne vdFuhrtel434742 Werkgroep Vrouwenkrant Til Heerkenstel436580 KAFEE-NIEUWS Op de kerngroepvergadering van 14 sept, was zóveel te bespreken, dat het verslag bijna 6 kantjes beslaat. Een belangrijke oorzaak dat deze vergaderingen zo lang zijn is, dat teveel zaken uit de werkgroepen doorgesproken moeten worden, omdat daar te weinig vrouwen in zitten. Dus vrouwen, kijk ns of er 'n werkgroep is waarin je mee wilt helpen! Enkele belangrijke punten die besproken zijn: - Vido-groep, daarover elders in deze krant meer; - Subsidie Vrouwenkafeeer is slechts 'n gedeelte van de aan gevraagde subsidie toegekend, waar wij 't niet mee eens zijn.Ook hierover meer in deze krant - Inwerken nieuwe aktieve vrou wen; besloten wordt dat we dit voortaan met z'n allen in de gaten houden en beter moeten doen;

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 31