redaktioneel themaavond: kinderopvang vrouwenkafeenieuws film en theater boekbespreking biz. 1-4 5-6 10 “14 boekennieuws wie als meisje 16 -17 een eigen ervaring radio programma’s gedicht 19- 20 vos kyirsus 20- 21 chrysallis 22- 23 aktie’s 23- 24 reaktie op reaktie 24- 25 vrouwenkongres Veel leesplezier. Redaktieleden Til Heerkens Maria Lebbink Rosalie Smits Carla Wijntjes Jo ten Velde Tqos v.d.Hurck 7-9 15 18 We willen nogmaals de aandacht vestigen op de radio-programmas die er zijn speciaal voor de vrouw. En je vindt een artikel over vrouwenprogramma's in het Kultureel Centrum. Wij willen met z'n allen graag een eigen ruimte voor alle akti- viteiten. Vandaar dat er een werkgroep huisvesting in het le ven is geroepen, die nog veel vrouwkracht kan gebruiken. Francine vertelt er meer over. Verkrachting blijft een strijd punt voor de vrouwenbeweging. In deze krant wordt er weer aan dacht voor gevraagd. Verder informatie over het komen de vrouwenkongres in Tilburg, een kritiek op het vrouwentijdschrift "Chrysalliseen vertaling uit het Duitse vrouwenblad Emma, een kritiek op een eerder verschenen artikel, een gedicht, en een ver slag van de ledenvergadering. Postadres VrouwenkafeePostbus 3181 Tilburg Gironummer 39.43.880, t.n.v. Vereniging Vrouwenkafee Tilburg Adres Vrouwenkafee Korte Tuinstraat 7, Tilburg tel.: elke woensdagavond: 013-434047 Vrouwen bellen vrouwen Elke woensdag- en vrijdagoch tend: 320339 25 i - - - - Vol goeie moed is de redaktie weer begonnen na ieders vakantie, met het maken van deze krant. Steeds meer vrouwen vinden het leuk een zelfgeschreven stukje in de krant te plaatsen. Hopelijk gaat dit zo door. Het maakt de vrouwenkrant alleen maar beter en gezelliger om te lezen. Deze krant staat in het teken van kinderen, op verschillende manie ren is er aandacht aan besteed. Een boekbespreking over "Hoe wor den kleine meisjes groot", en i.v.m. het komende sinterklaas feest aandacht alvast voor goeie kinderboeken Er zijn 2 thema-avonden geweest die betrekking hadden op dit on derwerp, hiervan staan verslagen in deze krant. Een over "Wie als meisje geboren is, wordt opgevoed tot "echte." vrouw"en een over kinderopvang Verder een eigen ervaring over ziekenhuisopname van een kind, door een moeder geschreven. Voor degenen die het nog niet wisten, er zijn onlangs 3 V.O.S.- kursussen gestart. Sophie en Maria vertellen erover in deze krant 0 inhoud

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 2