5 feministiese boekhandel stichting ”gaia” leiden Bs.' 23 Pi I B,; op de Rabobank, Oegstgeest, nr.13.84.99.675. - of door het afsluiten van een persoonlijke lening. Voel je iets voor het laatste, neem dan kontakt op met ons. KontaktadresElselies Loen, Rembrandt van Rijnlaan 43, Oegstgeest,tel.071-156586. We openen de boekhandel in novem ber a.s. Tot ziens, BetsyCarlaElseliesSusanne TreesWilma Toekomstig adres boekhandel Pieterskerkchoorsteeg 1,Leiden. lidariteitsgroep in de Joh.Ver- meerstraat 63, Amsterdam. Ook in Schiedam is een adres waar het een en ander bezorgd kan worden, nl. Lange Haven 85. Natuurlijk kan men ook pakjes per post stu ren. Voor telefoniese inlich tingen kan men bellen naar 020-244156 Of 020-253780. Wij -een groep van 6 vrouwen zijn bezig met het opzetten van een feministiese boekhandel in Leiden Het is de bedoeling deze boek handel draaiende te houden naast onze banen, op vrijwillige basis en zonder winstbejag. We zijn al een stichting, een pand hebben we ook al, maar... geld hebben we nog niet. Wil je hieraan meehelpen? Je kunt dat doen door: - eenmalig of periodoiek giften te storten op gironr4020104 t.n.v.Stichting Gaia, Rembrandt van Rijnlaan 43Oegstgeestof aan de redaktie merking op maar de redaktie gaat hier niet op in. 2. Een reden om een vereniging te worden is subsidie te ver krijgen, nodig voor een vrouwen huis. Subsidie van de gemeente vind ik een erg wankele basis voor het krijgen/houden van een pand. Als de aktiviteiten van het vrouwenkafee de gemeente niet bevallen, trekt deze haar subsidie gegarandeerd in. En ik geloof dat we met deze mogelijk heid ernstig rekening moeten houden. Het Vrouwenkafee wil immers in geen geval naar de pijpen van de gemeente dansen? Daarom moeten de geldmiddelen voor een pand ergens anders van daan komen. Ik vind het helemaal niet onjuist dat de vrouwen van het vrouwenkafee de huur van het vrouwenhuis opbrengen (dit in tegenstelling tot wat de redak tie daarover opmerkt: 'het zou Ik vind dat jullie slecht ge luisterd hebben naar wat Marjo Gruisen in de vorige krant naar voren bracht Op haar onlustgevoelens over de sfeer van het kafee hebben jul lie alleen gereageerd met een belerende uitleg over de gang van zaken in het kafee. Op haar argumenten gaan jullie niet in. Ik ben het op veel punten met Marjo eens, en ik wil dat ook uitleggen 1De kerngroep heeft gekozen voor de vorm van een vereni ging omwille van demokratie. Dit besluit is echter niet demo- kraties genomen: er is niet met alle vrouwen van het kafee hier toe besloten. Dit vind ik geen goed begin van de vereniging. Marjo heeft hier terecht aan- <X i I V reaktie op reaktie

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 25