oproep mannenpraatgroep oproep thema-avond kinderopvang 22 Ben Borchers Toelichting op de motivering om een advertentie van een "mannen praatgroep" te plaatsen in de vrouwenkrant leek ons echter minder op het juiste publiek gericht. We zijn ons ervan bewust dat dit erg elitair klinkt. Maar gezien onze ervaringen in de afgelopen maanden, werd het groepsproces erg belemmerd door het af haken van deelnemers, die zich bedreigd voelden door gevoels- zaken en besproken onderwerpen. We zijn ons er ook van bewust dat het inderdaad geen aller daagse bezigheid is je relatie of jezelf ter sprake te brengen (met andere woorden: stel je rol als man ter discussie) -Het leek ons dat mannen die dit wel doen of hiertoe genegen zijn, wellicht het beste te vinden wa ren bij de vrienden, kennissen, partners en/of echtgenoten van de bezoeksters van het Vrouwen- kafee Enige vrouwen voor wie de opvang van hun kinderen nogal eens moeilijk heden geeft, hebben het initiatief genomen hierover een thema-avond te organiseren (bv. over oopas in de avonduren, crëche voorzieningen, dag - en nachtverblijf, ovdrblijf mogelijkheden tussen de middag). Vrouwen die graag een bepaald soort aanpak besproken willen zien of informatie kunnen geven over hetgeen zij zelf geregeld hebben, worden verzocht nontakt op te nemen met Joke de Vries, Wilhelminapark 28, Tilburg. -naar gelang de tijd verstreek, en wij intensiever met be paalde onderwerpen bezig waren, bleek voor ons de groep te klein te zijn (nu 5 man)en leek uit breiding wenselijk. Hoe dit te realiseren? -via mondelinge reclame was een mogelijkheid, doch deze bron was reeds uitgeput, en al zou dit niet het geval zijn, dan zou het gevaar bestaan dat het een "kenissen-clubje" zou kun nen worden. -een andere mogelijkheid was via een advertentie in de krant of in de Tilburgse Koerier. Dit Onlangs zijn wij (Leo, Nico, Henk, Ko en Ben) in Tilburg met een Mannenpraatgroep gestart, omdat we behoefte hadden, met andere man nen onze gevoelens en problemen uit te wisselen. We zouden graag nog enkele deelnemers bij ons in de groep willen hebben. Thans va riëren onze leeftijden van 26 tot 37 jaar. Wil je reageren, bel dan, of neem contact op met: Ko Bakker, Hoefstraat 217, Tilburg tel. 013-321180 Ben Borcers, de Fallastraat 130, Tilburg tel. 013-552243

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 24