s vrouwen kom op! I 20 14, gedachte dat mannen werken en de kost verdienen en dat vrouwen een "bijbaan" hebben. Om hierin verandering te breng en, om serieus genomen te worden wat ons werk betreft, denken we dat het noodzakelijk is, dat vrouwen zich organiseren, en dat we als groep binnen de vakbond aktief moeten worden. Ook in Tilburg zijn we sinds kort gestart met een werkgroep vrouwelijke ABVA-leden, die zich met specifieke problemen Werkgroep Vrouwe lijke werkneemsters, Toos van de Hurck, tel.: 013-552243. Wij dachten zelf om de eerste paar keer gezellig met elkaar te kletsen om mekaar beter te leren kennen om van daar uit te starten. Verder is het de bedoeling dat je n.a.v. die 2 of 3 avonden kunt beslissen of je mee doet. OBBaH voor vrouwen willen gaan bezig houden Hiervoor willen we de medewerk ing vragen van alle vrouwelijke ABVA-leden, en ze oproepen om binnen, de vakbond aktief te worden Wie heeft er zin en tijd (lx per week) om onze vrouwencabaret groep "de Masturminas" ofwel "de Doe het zelvers" te komen versterken? Zing je graag, maak je graag muziek, zie je een cabaretgroep zitten, kom er dan bij en geef je op voor 26 juni (maandag) bij Marja Kemps, Bisschop Zwijssenstr. 87, Tilbrug. 't zou natuurlijk hartstikke fijn zijn als je ook nog een instrument kunt be spelen. De groep bestaat tot nu toe uit: Marja Kemps, Bisschop Zwijssen straat 87, Tilburg. Carla Wijntjes, Veldhovenring 49 Tilburg Lea Leenhouwers, Hasseltstr. 165a Tilburg. José Hendriks, Jan Backstr. Tilburg. A

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 22