vrouwenkafeenieuws IIH 10 Zoals jullie allemaal wel of niet weten heeft de Vereniging Vrouwenkafee Tilburg een kern groep, een soort bestuur. Onge veer 17 vrouwen zitten hierin en zij vertegenwoordigen alle werk groepen die in het vrouwenkafee bestaan. Daarnaast zitten er ook vrouwen in die geen lid zijn van een werkgroep maar wel mee willen praten over het vrouwenkafee. De kerngroep vergadert 1 x per maand, zo mogelijk op de le woensdagavond van de maand. Er wordt dan over alle zaken die het kafee betreffen gepraat. De verslagen hiervan zullen voort aan worden opgehangen op het prikbord zodat iedereen weet waar we mee bezig zijn. Daar zal ik nu nog wat over zeggen. Vrouwenhuis Veel aktiviteiten die we nu al doen, zoals klusjeskursuszelf verdediging, praatgroepen enz. gebeuren elders omdat we geen eigen ruimte hebben. Andere ak tiviteiten komen niet van de grond. Daarom hebben we een be leidsnota geschreven en een be groting gemaakt voor de gemeente. We vragen daarin om een eigen pand en om geld om onze aktivi teiten uit te kunnen voeren en verder te ontwikkelen. We zijn ook al 'n keer bij wethouder Evertse geweest. Hoe het alle maal gaat lopen weten we nog niet. Rond oktober zal het wel in de gemeenteraad behandeld worden. Tegen die tijd zullen we hier nog wel meer over laten ho ren zodat jullie op de hoogte zijn en we eventueel met z'n al len naar de gemeenteraadsverga dering kunnen gaan om te horen hoe ze daar denken over ons vrouwenkafee Algemene openbare ledenvergade ring 7 juni a.s. Aangezien we op het ogenblik rond de 140 leden hebben gaan we op 7 juni een ledenvergadering organiseren. Het is de bedoeling dat iedereen (ook niet-leden) die iets te zeggen heeft over het vrouwenkafee, daar haar mond kan opendoen. Alle léden krijgen hiervoor nog een uitnodiging, maar iedereen is welkom. Kijk tegen die tijd 's op het prik bord, daar zal de agenda komen te hangen. En verder: kom alle maal meepraten zodat niet alleen de kerngroep hoeft te bepalen waar het met het vrouwenkafee naar toe moet Tot zover dit nieuws uit de kerngroep. Natuurlijk wordt er nog over veel meer gepraat, zo als bv. thema's, publiciteit, kursussen. Maar dat kun je le zen in het verslag. In de volgende krant zullen we weer wat nieuws uit de kern groep vertellen. Wil je er meer van weten dan kun je altijd een van de kontaktpersonen die el ders in de krant staan bellen of op woensdag in het kafee aan spreken i

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 12