heb je dit al gelezen? 14 vergeten groep in de ƒ5,- de gekastreerde man ik snak naar de moeder in de man Ria Giskes ieder fluitsignaal en tong-geklak en snelle blik maakt mij opmerkzaam op je pik maar schaamtevol verborgen blijft je andere aanwezigheid je afgehakte zachte deel dat bloedt dat niets veroveren kan Vrouwenkrant A'dam, dec/nov. over: alleenstaande vrouwen en kinderen te krijgen bij de Vrije Boekhandel Het tijdschriftMan,Vrouw,Maatschappijdecember Niet trouwen, wel kinderen krijgen:over belasting, erfrecht, enz. (Vrije Boekhandel) "mediese" De roman: de grote zaal, Jacoba v.d. Velde Het leven van een vrouw in een bejaarden tehuis. Zij kijkt terug op haar trieste vrouwenleven. Haar dochter is heel anders. Zij heeft een heel ander leven gekozen: zij is niet afhankelijk van haar man, zij offert zich niet op voor iedereen. Toch beziet zij het leven van haar moeder met liefde en begrip. Salamanderpocket Huisvrouwen: een hulpverlening Over het vrouwensyndroom: vrouwendagdromen, psycho-somatische klachten, hun vlucht in pillen en drank. uitgeverij: Paradogma, De Groene, Kerstnummer Artikelen over vrouwen in de overgang Diskussie-nota Emancipatiewerk en Nota Vrouwenhuizen gratis aan te vragen bij EK.sekretariaatJ.C. van Markenlaan 3 Rijswijk 070-94.92.25 (Deze moet je individueel bestellen). Het kleine verschil, Alice Schwarzer Verhalen van allerlei vrouwen over hun leven, hun relaties met mannen en vooral over het seksuele aspekt van die relatie, na ieder verhaal geeft A.Schwarzer kort en helder haar visie op dit verhaal. te krijgen bij de vrije Boekhandel, ƒ18,75

Vrouwenkrant Tilburg | 1978 | | pagina 16