3 5. 6. 7. 8. 9. 10 13. langstelling voor hebben namens 11 12. 3. 4. de werkgroep financiën Ria Hintzen De leden betalen egn contributie. Naast de leden kent de vereniging donatrices en donateurs. Zij betalen een vrijwillige bijdrage. Geregeld wordt hoe men lid kan worden, hoe men geschorst kan worden en wanneer een lidmaatschap eindigt. Vastgelegd is ook waaruit de geldmiddelen kunnen bestaan, (o.a. contriuut.i 'S, donaties, inkomsten uit vermogen, sub sidies) Diverse regels m.b.t. het bestuur: Het bestuur wordt gevormd door de kerngroep. We spreken dus ook niet van bestuur in deze vereniging maar van kern groep. De kerngroep bestaat uit tenminste 3 en ten hoogste 19 leden, maar altijd uit een oneven aantal. (Op dit moment hebben we 16 kerngroepledener moet er dus een bij of af) Geregeld is hoe de kerngroep wordt gekozen, wanneer zij ge schorst en ontslagen kunnen worden. Als taak van de kerngroep wordt vermeld: het besturen van de vereniging. Voorwaar een begrip waar veel onder kan vallen De vertegenwoordigingsbevoegdheid van de kerngroep naar bui ten is geregeld. Bij formele gelegenheden worden de voor zitster en de penningmeesteresse gemachtigd om de vereniging te vertegenwoordigen. Financiële zaken worden geregeld. De rechten en plichten van de algemene vergadering (van ver- enigingsleden) worden omschreven, de procedures m.b.t. ver gaderingen, de wijze van stemmen, etc. Verder zijn er nóg speciale procedures in de statuten opge nomen m.b.t. statutenwijziging en ontbinding. Op de feestavond van het Vrouwenkafee op 14 december vieren we de oprichting van V.V.T.dan kunnen vrouwen die er be- een kopie krijgen of bestellen van de statuten, de volledige dan. En de werkgroep financiën zal er zijn voor nadere uitleg.

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 5