I 1 28 aan- 1 jt kus Sla ben Hoe kun je een warmvoelend mens blijven als je niet met je medemen sen de vele mogelijkheden mag beleven die er zijn tussen niets en liefde - tot - de - dood. een andere vrouw dan ben je lesbisch, je je arm om de man van een ander dan je niet meer zo welkom, dan wil je een goed huwelijk kapot maken. Ben je ongetrouwd, vergeet dan maar je be hoefte aan genegenheid en tederheid, want je wordt als een gevaar en een rivaal gezien. en geen eigen mening meer te hebben. Eigen wensen en verlangens en alle grieven worden ingeslikt in een fanatieke poging zichzelf volstrekt on misbaar en de ander volkomen afhankelijk te maken. Dit allemaal uit een overdreven angst martner te verliezen aan een ander. Waarachtig ik ken geen betere methode om je partner inderdaad in de armen van een ander te drijven! Mijn man kan niet in al mijn behoeften voorzien en het zou onmenselijk zijn dat te eisen. Vaak kan hij mijn gevoelens of interesse niet delen. Er zijn echter 3 miljard mensen op de wereld en sommige facetten van mijzelf komen beter tot hun recht bij een kollega, een buurman of de man van mijn vriending, die dezelf de hobby heeft als ik. Maar dat wil niet zeggen dat ik dag en nacht met de man van mijn vrien din zou willen optrekken of intiem seksueel kontakt met hem wil. Daar is nog neel wat meer voor nodig dan belangstelling of medeleven. Het is maar een kille wereld waar je elkaar niet meer spontaan mag raken of troosten zonder onmiddellijk verdacht te worden van geheime seksuele oogmerken. De oversekste waanzin van onze koude mannenmaat schappij

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 30