OP ROEP !*1 OPROEP Vervo iltf - de vrouw en 4e (mediese) hulpverlening- Voor degenen die hier ook ideeën over hebben staat el ders in dit hlad een ivul- strook waarop ze die ideeën kwijt kunnen. Tot zover wat er te-vertellen is over een half jaar vrouwen kafee in Tilburg en dan ----? Iedereen die vragen, wensen, ideeën en tijd heeft kan dat dus bij de desbetreffende personen kenbaar maken en dan hopen we gezamelijk tot een gezellig en goed vrouwenkafee-jaar te komen- 1 De organisatie van de thema- avonden 1977-1978 Om zowel het punt van informa tie als van een meer toegespit'- onderwerp beter uit te laten komt r heeft de kerngroep besloten aan de bezoeksters van het vrouwen kafee die hiervoor interesse hebben, de mogelijkheid te bieden aan een praat-studie- groep deel te nemen- Deze groepen zullen samen gesteld worden rond een bepaald onderwerp (zoals bijv, hier boven genoemd) en onder ver antwoordelijkheid staan van mens< n die hier al meer van weten (’deskundigen’). Deze mensen zullen samen met de bezoeksters van het vrouwenkafee dit onder werp verder bestuderen en bespreken en op een gegeven moment hier een thema-avond over organiseren- De kerngroep hoopt hiermee te gemoet te komen aan de wens var velen, zich beter en diepgaande, te kunnen bezighouden met bepaalde onderwerpen - Op 24 september wordt op de Kruikenmarkt een informatiemarkt over het vrouwenkafee gehouden. Er zijn nog vrouwen nodig die meehelpen bij de organisatie. Opgeven bij: Yvonne Thomassen, op het vrouwenkafee, of telefo- nies: 432672. M

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 7