FT 4 Vervolg pag.3 mi De agenda bestaat dan wit; - bespreking van de statuten - Zepende aktiviteiten - rondvraag. iedereen die belangstelling heeft om het komende jaar mee te praten over het vrouwenkafee is dan welkom op voorwaarde dat zij dan een heel jaar mee doet Het komende jaar 1977-1978 Als belangrijkste aktiviteit van het vrouwenkafee kunnen de thema-avonden genoemd worden. Ook het komende jaar ligt het in de bedoeling hiermee door te gaan. Om echter tegemoet te komen aan de wens van velen om onderwerpen wat beter uit te diepen en het geheel minder vrijblijvend te doen zijn, heeft de kerngroep gekozen voor een enigszins andere opzet: - de thema-avonden worden meer toegespitst op een bepaald onderwerp - er zal meer informatie worden k gegeven De onderwerpen die aan de orde zullen komen liggen nog niet vast, er bestaan echter wel enige ideeën over zoals: - wat zijn zelf-help-groepen en kunnen we vanuit het vrouwenkafee komen tot een oprichting hiervan We zijn echter nog niet can het eind van de organisatie van het vrouwenkafee, want er moet natuurlijk ook over al deze za ken gepraat worden. Pat gebeurt in de kerngroep. De kerngroep heeft als taak er voor te zor gen dat alles goed loopt en dat het vrouwenkafee blijft lopen. Over allerlei dingen die moeten of kunnen gebeuren wordt in de kerngroep gepraat en er worden ook nieuwe dingen ont wikkeld, zoals bijv, de mani- festatiedag van het vrouwenkafee op de kruikenmarktOok pro blemen die er natuurlijk zijn worden daar zo goed mogelijk opgelost. wie zijn er lid van de kerngroep Allereerst 2 vertegenwoordigers van alle groepen die het vrouwenkafee mee helpen or ganiseren. Daarnaast kan iedere bezoekster lid worden als zij bereid is gedurende een jaar I mee te praten en te denken over het vrouwenkafee en j eventueel bereid is wat losse aktiviteiten op zich te nemen. De vergaderingen van de kern groep zijn een keer in de 3 weken en de eerstvolgende is op 6 sept., 's-avonds om 8.00 uur op het JAC, Nieuw- landstraat 1. I 9 I I I

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 6