8 Kinderopvang - ’t Er is een plan om samen met an dere vrouwen die kinderen hebben een opvang-weekend (één keer in de maand) te organiseren, zodat je dan ook een keer zonder kin deren bént. Ook mensen die zich eventueel beschikbaar willen stellen om de kinderen op te vangen of ideeën hebben zijn van harte welkom. Aanmeldingen; Muurpapier vrou- wenkafee, of bij; Ans de Bont Meulenmansstr67Tilburg Miek Verbeek J.M.v.Nassaustr.29 Tilburg. Renie en S jrid p/a Offenk Tilburg ezg graag van hen horen hóe en wét ze precies wensen, en dan ZOU ER WEL EENS.etc. Wel. Wij geloven dat er meer mensen zijn die een dergelijke manier van wonen -en dus van bouwen- wel zien zitten. Onze keuze in die richting kwam toe vallig doordat wij -vooral al leenstaande bijstandmoeders- in 'n situatie zitten waarbij dit gewoon de meest praktiese op lossing is. Waarschijnlijk heb ben anderen, in andere situa* ties, dan ook een heel andere invalshoek om geïnteresseerd te zijn in een vorm van wonen waar bij je niet verschrompelt in hstr. 36 -el.013-554049) kontaktarmoedewaar je dingen samen met anderen kunt doen en waar je toch ook je privé kunt hebben. Pe vraag is; moeten we nóg indi vidueler bouwen, nog meer inper ken en afdammen, of juist dat enge privé-sfeertje wat openbra ken en een soepeler sociaal le ven mogelijk maken? wij kiezen duidelijk voor laatste en wonen straks zo dicht bij elkaar dat we ’t kunnen waarmaken. Maar we zijn erg be nieuwd wat anderen hiervan den ken, en waarom, Penk er ’ns over en laat 't ons horen.

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 11