2 REDAKTIE-LEDEN Carla Wijntjes Trudy Wajon Carla Koopman Hilde Teeninga Ria van Mier-Veltman Yvonne van den Akker Kathleen Rutten Gusta Reichwein Til Heerkens Helma Stroot Redaktie-adres Lanciersstraat 64, Tilburg tel. 013 - 436580 zich bezighoudt met de organisa tie van het kafee, werd steeds kleiner en de enkelen die over bleven raakten steeds meer ont moedigd. Aan de ene kant was iedereen in het kafee enorm en thousiast, maar aan de andere kant bleken er slechts enkelen bereid te zijn om mee te werken aan de organisatie en de plan ning. Nu kan het natuurlijk nooit de bedoeling van een vrouwenkafee zijn, dat een aan tal vrouwen de zaak organiseren en dat de.rest min of meer als "konsument" dat kafee bezoekt. Er is toen gepraat over wat hiervan de oorzaak kon zijn. We zijn toen tot de konklusie geko men dat er waarschijnlijk veel vrouwen waren die graag wilden meewerken, maar dat zij niet wisten wat er gedaan moest wor den, en hoe, en waar, enz. Daarom is er op 27 april een soort informatie-avond georgani seerd. Er is toen duidelijk ge maakt wat er gedaan moest worden. Er werd informatie gegeven over de afdeling financiën, publici teit, vrouwenkrant, kabaret, en er was ook een tafel waar je met ideeën kon komen (daar is een praatgroep uit voortgekomen en er is een basis gelegd voor een aantal kursussen)Veel vrouwen hebben zich bij de verschillende afdelingen opgegeven als mede werkers, ook bij de krant. De redaktie van deze krant bestaat nu voor een groot deel uit vrou wen die zich die avond opgaven. Twee redaktieleden zijn ook lid van de kerngroep en bepalen daar dus met vertegenwoordigers van de andere groepen het beleid van het vrouwenkafee. Dit is een goede ontwikkeling. Hopelijk houdt iedereen echter in de gaten dat een vrouwenkafee voor vrou wen is maar dat het er alleen dóór vrouwen kan zijn. Kortom, er is voor iedereen altijd wel wat te doen. Voor de redaktie bete kent dat, dat we nu weliswaar met tienen zijn, maar zeker volgend jaar kunnen er nog wel wat men sen bijBovendien hopen we alle maal dat iedereen mee zal schrij ven en tekenen aan de krant, want als de redaktie de krant vol moet schrijven zal het op den duur wel saai worden en onze talenten zijn daar ook niet tegen be stand. Bij voorbaat dank dus!

Vrouwenkrant Tilburg | 1977 | | pagina 3