Kerstmuziek in ’het uur van rouwen van Nu Baarle Nassau WOW» WM H U BNBL-WttAl Zonnebloem Baarle viert Kerst kerstdiner inloopmiddag tonnebloem Baarle Kerstopening Kaarsenmuseum laatste keer in huidige opstelling op de Lokale Omroep Baarle t Jeugdhuis kerstvakantieactiviteiten .1 ■EZELLIGE KERSTVIERING - Werkgroep van de viering Ton en Maya Haighton 10 jaar. Kerstdiner inloopmiddag Zonnebloem Baarle. Het optreden van de Kerkuiltjes. Aangepaste vlag t>k was er voor iedereen een ca- autje en gezamenlijk werden e uitgepakt. Dit gaf de nodige lariteit. De opbrengst van de otjes gaat voor een deel straks lar Samenloop voor Hoop. it was de laatste kerstviering in =ze formatie. ijna alle dames waren aanwe- g. Zelfs zijn er al nieuwe leden ijgekomen. en gezellige avond was het in ia! de Lindeboom. De werk- oep had haar best gedaan met ooie kerstliedjes en gedichten, e rond deze tijd helemaal tot jn recht komen. naar Lichtaart, dus twijfel niet te lang met inschrijven als je mee wil. Op het moment datje niet in de arena bent mag je de leiding gezelschap houden in de bar van Lasergames. Of samen met je vrienden/vriendinnen na praten over de feestdagen, lekker opscheppen over de cadeaus die onder de Kerstboom lagen, bij elkaar uithuilen vanwege al die verplichte familiebezoekjes, Wil je iets drinken of snoepen terwijl je moet wachten, dan moetje dat zelf betalen. Reken op horecaprijzen. Leden krijgen voorrang tot en met 24 decem ber. Toch kunnen niet-leden zich ook al gewoon inschrijven. Hoe werkt dat dan? Moest het Er zijn ook dames die de KVO vlag in een nieuw jasje hebben gestoken. In het afgelopen jaar is veel werk verzet. Alle dank gaat naar de le den en werkgroepen. Voor alle leden van de Vrouwen van Nu een gezellige en sfeervolle Kerst en een gelukkig en gezond 2017. Het is voor bezoekers tevens de laatste kans om het muse um en de kaarsen in huidige opstelling te bekijken voordat er in januari begonnen gaat worden met de herindeling en lichte verbouwingswerken van Eerste Kerstdag, zondagmiddag 25 december staat ’Het uur van...’ op de Lokale Omroep Baarle van 17 tot 18 uur -hoe kan het ook an ders- helemaal in het teken van kerst. We laten meer en minder bekende kerstmuziek horen en een echt kerstverhaal ontbreekt natuurlijk ook niet. Wel eens ge hoord van het sprookje van de kerstmuis? In deze uitzending hoort u het... Zondagmiddag van 17 tot 18 uur in ’Het uur van...’ op de Lokale Omroep Baarle. In de ether te horen op 87.8 FM! Op de Belgische Telenetkabel op 91.1 FM. Mobiel te ontvangen in het museum. Vanaf volgend jaar wil het museum meer in teractie en beleving bieden, om zo tegemoet te komen aan de eisen van de moderne muse umbezoeker. Het museum is gesloten van 1 De burgemeester sprak ook hart verwarmende woorden. Daarna werden we verrast door een op treden door de Kerkuiltjes. Een kinderkoor uit Baarle-Nassau o.l.v. Joost van de Wulp. Het is een vreugde om zulke jonge kin deren (tussen de 6 en 12) te horen en zien zingen. Hartstikke leuk! Ze kregen dan ook steeds een groot applaus. In de pauze ston den er ineens een Kerstman en Kerstvrouw in de zaal. Zij haal den bij de gasten de kerstwensen op voor de kleinschalige activi teiten die Zonnebloem Baarle wil gaan organiseren. Al deze wensen werden in de kerstboom gehangen. Het komend jaar gaat het bestuur kijken wat we daar van kunnen uitvoeren. Heel erg leuk gedaan! We kregen een drankje aange boden en daarna zongen de Ker kuiltjes nog een aantal liedjes. Fantastisch leuk. De middag liep ten einde en wij gingen heel tevreden naar huis. Zonnebloem Baarle, hartstikke bedankt voor deze topmiddag. Foto’s: www.zonnebloembaarle.com In 2017 heten we VROUWEN VAN NU BAARLE NASSAU ULICOTEN. Het Themajaar van Vrouwen van Nu 2017 is de KRACHT van SA MEN” F ■eslaagd kerstdiner van de inloopmiddag van Zonnebloem Baarle. ■ank je wel Jumbo voor de sponsoring! tegen heel vriendelijke prijsjes! In het kort Filmavond Wanneer dinsdag 3 januari 2017 Begin 18.30U in de Jeugdwerklokalen de mis kregen we koffie of thee en een heerlijk stuk kerstbrood. De Burgemeester, Mevrouw de Hoon-Veelenturf was ook aan- Het Kaarsenmuseum gaat in de winterperiode weer speciaal open voor bezoekers op 26,27 en 28 december. Van 13.00 tot 16.00 u. kunnen bezoekers het museum bezoeken en krijgen ze een glas Glühwein of warme chocolademelk. Entreeprijs is 4 euro. Gezin nen kunnen voor de speciale prijs van 10 euro naar binnen. zijn 10 jaar vrijwilligers van De Zonnebloem. Ook al zo lang. Zij kregen een zilveren speld uitge reikt. En kregen een bos bloemen. de ‘Tuneln’ app, door Lokale Om roep Baarle te selecteren, of via de website www.omroepbaarle. nl. In de week na de uitzending wordt dit programma ook op internet geplaatst en kunt u dit programma nog geruime tijd op de website beluisteren. Lijkt het u leuk zelf ook eens een uur te vertellen over uw hobby, vereniging of activiteit? Neem dan contact op met info@om- roepbaarle.nl. U kiest zelf welke muziek u in dit uur wil laten ho ren en de uitzendingen worden op een samen af te spreken tijd stip vooraf opgenomen. WvdHF in het CCB Einde ongeveer 22.OOU Kosten leden GRATIS en niet-leden 1,- Inschrijven niet nodig! Lid worden is niet wezig. Nadat we onze koffie op meer mogelijk vanaf 1 januari hadden werd José van Engelen 2017. De leiding van ‘t Jeugdhuis naar voren geroepen door Mevr. Anita van Gompel, provinciaal be stuurslid van Noord-Brabant. Zij reikte haar een gouden speld van verdienste uit, om dat zij maar liefst 25 jaar vrijwilliger bij de zonnebloem is. CHAPEAU Naast het speldje kreeg ze nog een attentie en een bos bloemen. Daarna werden Ton en Maya Haighton, tot hun eigen verras sing ook naar voren geroepen. Zij nu gebeuren dat we voor 25 de cember al vol zitten, dan krijgen onze trouwe leden voorrang om mee te gaan. Niet-leden die afvallen krijgen dan netjes een bericht van ons. We hanteren hierbij last-in-first-out. In het kort Laser shooting Wanneer dinsdag 27 december 2016 Verzamelen i8.oou in de Jeugdwerklokalen in het CCB (vertrek 18.15U!) Aankomston- geveer 21.45U op parkeerplaats achter het CCB Kosten leden 10,- en niet-leden 11,- Inschrij ven: via onze site Lid worden kan tijdens het inschrijven voor het laserschieten. oktober tot 31 maart, maar de laatste jaren is het traditie dat tijdens de kerstperiode het mu seum enkele dagen open is voor bezoekers. Dit om bezoekers in staat te stellen tijdens de speci ale sfeer rond de kerstdagen de bijzondere collectie kunstkaar- sen te bekijken. Praktisch: Kaarsenmuseum, Kerkplein 2,2387 Baarle-Her- tog (België). Website: www. kaarsenmuseum.nl 4 FILMAVOND Op dinsdag 3 januari 2017 staat de filmavond op het programma. In 2 zalen worden verschillende films getoond. Jullie mogen zelf Jose van Engelen 25 jaar vrijwilligster en kiezen welke films er gedraaid gaan worden (meeste stemmen gelden). Wij zorgen voor drin- Zaterdag 17 december kwamen ken, snoep, snacks en... pop- we bij elkaar. De gasten en vrij- corn natuurlijk! En dat allemaal willigers van Zonnebloem Baar le. We begonnen met een H. Mis, voorgegaan door pastoor Dem mers. Het was heel sfeervol. Na IB; TWEE ACTIVITEITEN TIJDENS DE KERSTVAKANTIE ISER SHOOTING p dinsdag 27 december 2016 aat een jaarlijkse topper op et programma: elkaar bestrij en in de arena van Lasergames 1 Lichtaart. Alle deelnemers orden opgedeeld in 4 groepen emag zelf kiezen met wie je een Dep vormt) en per 2 groepen ordje de arena ingestuurd. Ver- ilgens krijg je 20 minuten tijd n een zo hoog mogelijk score behalen, waarbij het niet al en belangrijk is om anderen raken, maar het minstens zo -langrijk is om niet geraakt te orden! De uitleg over hoe alles erktgaat bij Lasergames niet af inde speeltijd! Iederjaar weer lizen we met een grote groep af F W'. F F )NS WEEKBLAD - VRIJDAG 23 DECEMBER 2016 NA PAGINA 19

Ons Weekblad | 2016 | | pagina 17