DUSHI, WELKOM OP ARUBA! ONTGLIP DE KOUDE WINTER EN ZOEK DE KAAPVERDISCHE ZON OP Terwijl je in de Nederlandse wintermaanden niet zonder handschoenen naar buiten kunt, ontspan je op de Kaapverdische Eilanden op je strandbedje en geniet je van de aangename temperaturen. Deze eilandengroep, voor de westkust van Afrika, heeft 365 dagen per jaar een heerlijke zon en het is er nooit kouder dan 20 graden. Start je 2020 met een winterzonvakantie? Met 6 uur vliegen lig je al op een goudgeel zandstrand met een lekkere cocktail in je hand! Een strandvakantie op Aruba voelt als thuiskomen. Velen hebben dit pareltje in de Caribbean al in hun hart gesloten. Je hebt hier maar één taak: heerlijk genieten in exotische sferen en zorgen datje volle dig uitgerust weer thuis komt. Het is 30 graden. De zon maakt overuren en je besluit een schaduwplekje te zoeken onder een typische Divi Divi boom op het hagelwitte zandstrand. Terwijl je een cocktail naar binnen slurpt kijkje uit over de azuurblauwe zee. Je besluit dat het tijd is voor een frisse duik. Met een snorkelset bekijk je onder water honderden kleurrijke vissen en koralen. Eenmaal weer boven water zie je een groep roze flamingo's aan de waterkant staan... Aruba wacht op je! De eilanden Sal en Boa Vista zijn bij uitstek geschikt voor een onbezorgde strandvakantie. De geweldige All-Inelusive hotels lijken hier als fata morgana's uit de grond te komen. Bij het ontbijt maakt de kok speciaal voor jou een omelet, een lifeguard opent bij het zwembad een parasol voor je en de barman mixt een lekker koel drankje voor je. Wij weten de beste hotels voor een zorgeloze zonvakantie! Als je verwacht datje in Kaapverdië alleen kunt relaxen dan heb je het mis! Trek bijvoorbeeld een dag uit om met een jeepsafari één van de eilanden te ontdekken. Je rijdt avontuurlijke routes en passeert de meest uiteenlopende landschappen, van droge zoutvlaktes en woestijnen tot groene oases en kustplekken met uitzicht op de diepblauwe oceaan. De jeep brengt je ook naar dorpjes in het binnenland waar je de gastvrije bevolking zult ontmoeten en de smeltkroes van Afrikaanse en Portugese invloeden duidelijk merkbaar zullen zijn. Een dagje geen strand? Ontdek de ongerepte natuur in Arikok National Park met haar inheemse flora en fauna. Huur een 4x4 jeep en ontdek de ruige noordkust van het eiland. Of rij met een huurauto naar San Nicolas waar je verrast zal worden met prachtige streetart. In de Arubaanse hoofdstad Oranjestad trekje de stoute schoenen aan en is je motto 'shop till you drop' Gaat jouw hart sneller kloppen van een vakantie naar een verre zonbestemming? Kom langs bij je TUI Disma reisspecialist om de koude winter in te wisselen voor een fijne (winter)zonvakantie! •J"” k x - .4 t

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 60