I DE SMAAK VAN VAKANTIE B 2 Ontspannen met zijn tweeën Authentieke momenten 1 Mi 100% familieplezier Kies één van de moderne BLUE hotels, een perfecte start voor goede voornemens Sr sdh w. ir L 4 Puur, authentiek en gezond, dat is waar het om draait bij de TUI BLUE hotels. Lekker en verant woord eten en onthaasten. De omgeving ontdek ken? Met de tips van onze lokale experts kom je op de mooiste plekjes. Maar het belangrijkste is de waardevolle tijd die je met elkaar hebt. Je vindt het samenzijn met vrienden, familie of met z'n tweeën heel belangrijk en geniet daar intens van. Wanneer je een vakantie uitzoekt denk dan niet alleen aan de bestemming maar kies ook bewust een hotel of appartement. Hieronder lichten we een aantal bestemmingen en hotels uit om je alvast te inspireren. Rustgevende vakantiebeleving met z'n tweeën: voor koppels of beste vrien den. In deze comfortabele, stijlvolle adults only hotels genietje met z'n tweeën van'quality time'in een gemoedelijke sfeer. Zo staan ontspanning en tijd voor elkaar centraal bij het Oceanis Beach Hotel op het Griekse Kos. Het ligt direct aan het strand. Dat betekent een verbluffend uitzicht vanaf je tafeltje tijdens het ontbijt, terwijl je aan je vers geperste jus d'orange nipt. Bij dit hotel hebben ze het goed begrepen; comfortabele cabana's mét uitzicht, live muziek bij zonsondergang en een a la carte restaurant waar je de hele avond gerechtjes kunt delen. Kies voor een vakantie naar Side aan de Turkse Riviera. Vanuit het vijfsterren Palm Garden Hotel ontdek je de plaatselijke cultuur vanuit een comfortabele omgeving. Met de tips van de lokale experts verken je de omgeving, op jezelf of juist samen met anderen tijdens een georganiseerde trip. De fris ingerichte kamers liggen verspreid in een prachtige palmentuin waardoor je je hier altijd in een fijne relaxte sfeer waant. Wat is belangrijk voor je wanneer je op vakantie gaat? Er is voor ieder wel een hotel dat op je specifieke wensen aansluit. De reisadviseurs van TUI Disma helpen je graag met h van de juiste keuze en vinden natuurlijk ook de beste deals. Kies voor een zorgeloze familievakantie waar iedereen het naar zijn zin heeft. Geniet van een vakantie op Lanzarote en logeer in het Flamingo Beach Hotel. Met al die witte huisjes waan je je in een Spaans dorp. De appartementen liggen direct aan het zandstrand en de gezellige boulevard van Playa Blanca. Met de gezinsvriendelijke faciliteiten die het hotel biedt, kan elk familielid zijn gang gaan. Jé hotel beschikt over meerdere zwembaden, een overvloed aan v leuke (sport)activiteiten, entertainment voor alle leeftijden en een hoogwaar- dige keuken met kinderbuffetten. ?«|i IrtA-TÖori ■3*>- J,.S -1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 57