y TT TK Spiraal 1 i Ui /I Tilburgse Koerier B DONDERDAG 19 DECEMBER 2019 In het Spoorpark staat sinds kort de Kem pentoren. Een nieuw pronkstuk dat onze stad rijker is geworden. De bezoeker kan via een spiraal naar de top klimmen en daar op een hoogte van 31 meter aan schouwen tot wat Tilburg gegroeid is. Neergaande spiraal De afgelopen jaren is gebleken dat deze manier van berichtgeving enorm veran derd is. De lokale ondernemer heeft het zwaar te verduren. De consument ge bruikt het internet voor de boodschap pen en de betrokkenheid bij de winkels in de straat daalt met rasse schreden. Publiciteit gebeurt steeds meer via social media en daarmee slinkt de inkomsten bron voor de gratis huis-aan-huisbladen. Samen met steeds stijgende kosten en groeiende problemen m.b.t. bezorging zorgt dit voor een neergaande spiraal die naar mijn mening onomkeerbaar is. Met enorm veel spijt neemt deTilburgse Koerier dan ook afscheid van u. Hou Tilburg hoog in het vaandel! Het ga u goed! Joost de Beer Uitgever van De Tilburgse Koerier Opgaande spiraal Als in een opgaande spiraal is Tilburg de afgelopen decennia naar een trotse stad gegroeid. Een stad waar het goed toeven is en waar Koning Willem II met recht de historische woorden sprak:'Hier adem ik vrij en voel mij gelukkig'. Een stad waar je ook trots op künt zijn, was het maar om wat er allemaal in Til burg te zien en te beleven is. Sinds 1957, bijna 63 jaar, berichtte de Tilburgse Koerier wekelijks van wat er in de stad en de regio speelde. De Koe rier plaatste de boodschap/advertentie van de lokale middenstand en daarmee ontstond ruimte voor gratis nieuws en wetenswaardigheden, waarmee de lezer een complete en gratis krant in zijn brie venbus kreeg. Hieraan komt met deze editie een einde.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 29