u CARRÉ 5 ït OPENDAG V-T 8^ II Kamermuziek in Kim's kroeg Iedereen is dichter, maar niemand weet waarbij Concert in showroom Probaat I! ZONDAG NOVEMBER 12:00-17:00 't Schaep met de 5 Pooten in Theaters Tilburg DONDERDAG 31 OKTOBER 2019 TILBURGSE KOERIER 7 KOERIER t Boekpresentatie van Hans d'Olivat itige jazz www.mauriceleenaars.com Carré, 5017JE, Tilburg nber )uur saers burg Tilburg Hans d'Olivat is ruim dertig jaar volhardend dichter en rijmt over treinen, café's, jaargetijden, gevangenissen, ruimtehondjes, gewassen en wat dies meer zij. Hij heeft ook bekende hits en obscure liede ren van nieuwe teksten voorzien die regelmatig door onder andere Frans van der Meer worden vertolkt. ar vanaf 42,00 euro via burg.nl, aan de balie of telefonisch via 013 543 22 20. Tilburg - Het Florestan Ensemble is een internationaal pi- anokwintet dat in 2017 werd opgericht door studenten en alumni van het Utrechts Conservatorium. Het ensem ble bestaat uit Lev Bogino (viool), Saskia Frijns (viool), Madi Luimstra (altviool), Jorge Gresa (cello) en Yuqi Han (piano), allen musici met veel podiumervaring. Tilburg - Stichting Kunstprojecten Tilburg organiseert in samenwerking met de Noordmannen op Vrijdag 1 November het concert van Maurice Leenaars en Paul Hagenaars in de showroom van Autobedrijf Probaat, Leharstraat 21, Tilburg Noord. TILBURG - Op dinsdag 12 woensdag 13 novem ber staat de succesvolle tv-serie 't Schaep met de 5 Pooten als theaterbewer king in de schouwburg van Theaters Tilburg. Met onvervalste Amster damse gein, melodieën van Harry Bannink en de teksten van Eli Asser, blijft 't Schaep generatie na generatie entertainen. Nele Needs A Holiday FOTO: Sarah Bruyninckx De presentatie zet door onden Holiday, schrijver iusief reser- iij.nl dag 12 woensdag 13 november om 20:15 uur in de schouwburg van Theaters Tilburg. Tickets zijn SAERS g niveau vertolken baroktijd tot in de i zijn studenten Master of Mu- Zij behoren ;erde instru- Op zondag 3 november houden de kunstenaars van Carré een atelierdag. Het Verkoopinformatie 't Schaep met de 5 Pooten vindt plaats op dins- Flamenco gitarist Maurice Leenaars is al ruim dertig jaar be vriend met Paul Hagenaars, en zo lang spelen zij ook samen. Paul is geen flamenco gitarist, wel een ge weldig muzikale all-roundgitarist. Hun repertoire bestaat voorname lijk uit eikaars eigen werk: flamen co rumba, jazz/flamenco ballads, maar ook bossaenander werk. Door muzikaal zichzelf te blijven en op elkaar te reageren ontstaat een prachtige versmelting. Fla menco en jazz gaan op een na tuurlijke manier hand in hand ter- sembles van hoog repertoire van de b 20e eeuw. De musici van de opleidingen I sic uit heel Nederland. 7! tot de meest getalenteer mentalisten en vocalisten en staan op concertpodia in binnen- en bui tenland. Voor hen de uitdaging om in de intieme omgeving van Kim's kroeg te spelen. Een bijzondere gelegenheid voor liefhebbers van klassiek én om een nieuw publiek voor kamermuziek te interesseren. Na afloop kunt u desgewenst ge nieten van een heerlijke lunch. Het er master loski Konstar (Jerusalem en Eldar Net onder meer TivoliVredenbi Serbian Cultural Center in F Centro Cultural de Belém in Lissa bon. Afgelopen zomer ontvingen ze tijdens het festival Verao Classico in Lissabon de Derde Prijs in de ca tegorie Kamermuziek. Kim's kroeg is ook dit seizoen op de klassieke toer met zondagsconcer- ten kamermuziek. Solisten en en- om die ont genaamd ontcijferer re liedjes vol Verder zullen Graaf, Andrew de Laat I de avonc Hans vierde triomfen met Tilburg CowBoys en stond jarenlang in theaters als huisdichter van de Eindhovense Cash-band Def Ame ricans. Hij rijmt ook in het wild en bij voorkeur uit het hoofd. De beste verzen uit zijn oeuvre zijn nu gebundeld. De vormgeving en illustraties in risoprintzijn gemaakt door Vera Meulendijks voor uitge verij Natte Sok. In een nieuw verhaal van Raoul Heertje en met de herkenbare nummers van Harry Bannink gaan we opnieuw naar het café met zijn ontroerende en hilarische stam gasten. Kootje, Lukas, Doortje, en de vaste klanten Lena, Arie, Riek en Opoe Withof komen op geheel originele wijze tot leven in deze musical. Met livemuziek en nieuwe choreografieën. Het boek kost 25 euro en is vanaf 9 november exclusief verkrijgbaar bij Boekhandel Livius de Zevens prong aan de Nieuwlandstraat 27. wordt luister bijge- «..«ermeer Nele Needs a een tragikomisch song- die probeert uit te zoe- De presentatie vindt plaats op 8 november in Salon Kunstmaan aan de Goudenregenstraat 15-6 om 20.15 uur. De inkom is vijf euro. ensemble ontving lessen en ?rclasses van Sebastian Ko- (Utrecht String Quartet), intin Bogino, Kyril Zlotnikov Quartet), Jack Liebeck ïbolsin. Ze traden op in jurg, het Parijs en wijl de spirit van de flamenco alom tegenwoordig is. De inloop van het concert is vanaf 20.00 uur. De voorstelling begint om 20.30 uur en duurt tot 21.30 uur. Entree kost 10 euro inck koffie of thee. Graag vooraf rt veren via: info@kunstdichterbi of info@autoprobaat.nl Paul Hagenaars heft meegewerkt aan twee van Leenaars' albums: Live at Paradox (1998), en El Calor (2010)' Ejww ken waar ze de handleiding van het leven gelegd heeft. Ze onder neemt voortdurende pogingen onbegrijpelijke warboel 1 menselijke relaties te »n. Dit levert herkenba- I zelfrelativering op. ook De Zee, Peer de Cartwright en Ko hun bijdrage leveren aan id.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 7