urn Besterdmarkt wordt heringericht Rectificatie'Hoed Hoed' w. Tilburg en Waalwijk Content Autogroep: de nieuwe Kia-dealer voor Proeven en Beleven op de Westermarkt Latenzo Personal Shopping: Professioneel styling advies! udenhout Bij Latenzo Fashi on Lifestyle wordt er alles aan gedaan om shoppen zo leuk mogelijk voor te maken. Om klanten nog beter te helpen bij het vinden van een nieuwe look, kan er nu ook geshopt worden op afspraak in de winkel. E KOERIER DONDERDAG 12 SEPTEMBER 2019 TILBURGSE KOERIER 17 dinge sfeer Er ligt een flink 'gat' in de markt op het Besterdplein. DOOR SILVESTER KLAASMAN LJLTOl avers uno Tilburg - Stichting Tiiburgse Markten wil de markt op het Besterdplein herin delen. De markt die elke woensdag plaatsvindt van 9.00 tot 12.00 uur, vraagt hierom omdat er nu een be hoorlijk grote open ruimte ligt op het plein. Tilburg Wist u dat er 'niet-proevers', 'proevers' en 'superproevers' bestaan? tere i nu }min nar kt noest vra- een MMS n van de was wel ;s van de leresia en het gym- als er een :h blijven." Er wordt één op één mode-advies gegevens door de mode-advi- seurs, in te passen met ieders voor keuren en wensen. Eén van de mo- de-adviseurs neemt je mee door i om lama 14 september worden geprikkeld op de i verswinkels serve- de en de van waar >ssen nu in "Petje jarige van wijsheid t is vanaf verkrijg- khandels winkels. .tiginger 'erhoud, o n, reparati is het r Tilburg - Naast de succesvolle vestigingen in Eindhoven en Den Bosch heeft Content Autogroep 2 september officieel nu ook haar Kia-deuren geopend voor de regio Tilburg, met hun nieuwe vestiging aan de Kraai- venstraat 18 in Tilburg. Als 'kers op de taart' is de herope ning van Schoonheidscentrum Appels met spetterende openings- Autogroep >pen in Content vragen over de Perso nal Shopping service van Latenzo? Dan kun jé contact opnemen via: 013 511 6096 óf loop even binnen bij ons in de winkel en vraag naar Jakomien! Tijdslot "Daar komt nog bij dat het moei lijk is aan nieuwe kooplieden te komen", zegt Meurs. "Een bijko mende moeilijkheid is het korte tijdslot. Kooplieden moeten hier twee uur van de voren zijn hun kraam uit te stallen, da< kunnen ze drie uur verkopen en daarna weer twee uur opruimen. Dat is niet lucratief. Een markt als "Het is geen heel fraai gezicht", zegt marktmanager Frits Meurs. "Het gat is gevallen omdat er een aantal kooplieden, waarvan er sommige meerdere kramen heb ben, voor langere tijd weg zijn. Eén van hen is voor langere tijd afwe zig om in het buitenland zijn zieke moeder te steunen." rlog werd ie katho- ranaf het ar de Zus- rixen van jaren 50 deerd en itstreven- lun eigen >aald mo- vrijer dan teit. In de I je allerlei troversië- □eter dan 5 gedach- vertelde ze graag rs, in die ile auteur ïksualiteit letThere- nt, om de te geven, overigens huiswerk ?t school hit Smit. In het artikel af' voor 25 ja Hoed Hoed' afgelopen donder dag staat een fout je. Er staat vermeld dat het jubileum op zaterdag 15 sep tember (van 13.00 tot 17.00) gevierd gaat worden. Dit moet zijn zondag 15 september. die op het Wagnerplein doet het heel goed, daar staat het vol. Maar daar mogen kooplui ook de hele dag staan, dat maakt het voor hen een stuk aantrekkelijker. De Winke liersvereniging van de Besterd wil echter het plein om 14.00 uur leeg hebben." Op zaterdag al uw zintuigen Westermarkt. De ren diverse smaakvolle en culinaire hapjes van kipballetjes in ketjapsaus tot Poolse gerechtjes, diverse ka zen, broden, vis- en vleesproduc ten. De non-food winkels bieden nieuwe 'smaakvolle' collecties aan met super aanbiedingen. acties. De eerste 20 klanten ontvan gen 50% korting op een behande ling, je kunt je gratis laten opmaken en er zullen verschillende demon straties zijn! Er zullen van 12.00 tot 16.00 twee vrolijke wegwijzers aanwezig om het winkelend publiek op een lu dieke wijze te begeleiden door dé ze braderie vol proeven en beleven. Wij nodigen u van harte uit om op deze dag allerlei lekkers te komen proeven, genieten van diverse aanbiedingen, kortingen én de ge zellige sfeer van een 'braderie' op de Westermarkt. nieuwe auto aan te schaffen of een gebruikte auto uit de grote collec tie voorraad gebruikte auto's. Content Autogroep start Kia-dealerschappen in Tilburg Waalwijk door. Content gaat regio bedienen vanuit Tilburg uit dezelfde bekende locatie, de vorige dealer Leendert van den Bom enkele jaren geleden het pand compleet moderniseerde. Bijna alle medewerkers blijven in dienst van-het bedrijf. Op alle vestigingen kunt u terecht voor onderhoud, garantiewerk- zaamheden, reparaties, (private) lease. Ook is het mogelijk om een De herinrichting is echter in volle gang laat Meurs weten.We zijn met schetsen bezig. Wanneer alle kooplui het ermee eens zijn kun nen de wijzigingen worden door gevoerd. Ik hoop dat het begin november zover is." en helpt de perfecte outfit(s) door te passen. Voor wie liever gezellig samen met vriendinnen shopt is dat oök mogelijk. Groepen zijn meer dan welkom. Delicaat Meurs wil de situatie oplos door de voedselkramen die ni de aangrenzende Hoefakkerstraat staan naar het plein te halen. "Daar zijn we mee bezig. Het is een de licate zaak omdat kooplui niet zo maar op een andere plek kunnen gaan staan zonder klandizie, en dus omzet te verliezen. Ze moeten dus ruim de tijd hebben om hun klanten te vertellen dat ze in de toekomst ergens anders komen te staan." Content Autogroep is al de Kia-dea- ler in Noord-Brabant met vestigin gen in Eindhoven en Den Bosch en het heeft een samenwerking met Huiskes in Oss. Content Autogroep voert ook alle FCA-merken (Alfa Romeo/Fiat/Jeep/Abarth) en Harley-D^vidson. Tevens is Con tent Car Lease onderdeel van de groep. geleden nieuw aangelegd, en op zich hartstikke mooi geworden", zegt Meurs. "Maar het zit ook vol met geulen voor de waterafvoer. Als je met je auto een paar keer diagonaal over het terrein zou rijden rammelt hij bij wijze van spreken uit elkaar. Dat maakt het voor kooplieden moeilijk om hun kramen op te zettén, maar ook voor bezoekers - vaak wat ouder publiek - is het soms moeilijk be gaanbaar. Om het voor die men sen begaanbaar te houden gaan we de kramen nu over de geulen geen zetten." Maar dit zijn geen on overkomelijke problemen volgens Meurs. "Ik ben ervan overtuigd dat de markt met een nieuwe indeling weer een stap vooruit gaat zetten." Reactie De Winkeliersvereniging van de Besterd laat bij monde van Arno van Kerckhoven weten dat het best bereid is te spreken over uit breiding van de markttijden. "We hebben afgesproken dat als dat de markt een breder aanbod heeft dan nu het geval is, daarover te spreken valt. Maar dan moet het plein voller staan en er een grote toeloop gecreëerd worden dan het geval is. Als het zover is, willen wij als winkeliersvereniging zeker meedenken over verlenging Van het tijdslot." Wie op zoek is naar een outfit voor een speciale gelegenheid, of wie toe is aan een nieuwe stijl of wie geen tijd heeft om urenlang te shoppen; dan biedt Latenzo Perso nal Shopping uitkomst! Geulen Behalve afstemming met de marktkooplui moet er ook reke ning gehouden worden met het plein zelf. "Het plein is een tijd Kijk voor deelnemende winkels en acties op facebook, like de pagina en mis niets meer! www.facebook. com/winkelcentrumwestermarkt Heb on;

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 17