H? 2,50 WEER NAAR SCHOOL ik neem brood mee! 2,25 Ker Drie Tilb Van Boxtel Abdijbrood FLOOR VAN LIESHOUT www.bakkerfloorvanlieshout.nl 6 DONDERDAG 15 AUGUSTUS 2019 TILBURGSE KOERIER TILBURG! Activiteiten dinsdag 27 augustus van 10.00 tot 14.00 uur. Herinnerir TILBURG - en ouc Lustwararu Meditatiehuis Het Zonnelicht Voetklachten en Podotherapie Hermanns: Pijn onder de hiel of voetholte Kom naar de informatieve bijeenkomst over gezond gehoor in De Bijsterhof. Het hielbeen is een groot, stevig bot met twee be langrijke functies; het dragen van het lichaams gewicht tijdens het staan en het afwikkelen van de voet tijdens het lopen. Daarnaast is het een aan- hechtingspunt voor een aantal enkelbanden en pezen in de voet. Aan de onderkant van de hiel zit een pees die er voor zorgt dat de voetholte mooi in stand blijft. Wanneer een voet is doorgezakt of juist heel hol is, komt er teveel trekkracht op de pees te staan en zal men pijnklachten ervaren onder de hiel en/of onder de voetholte. Vooral na lang zitten en na het slapen, ervaart men deze pijnklachten bij het staan en lopen. Indien er niets aan deze klachten gedaan wordt, kan de pijn zelfs de hele dag aan houden. Podotherapie Hermanns heeft een protocol opgezet waardoor nagenoeg iedereen van deze klachten af kan komen. Bel dus voor een afspraak of kijk op onze website. en voc téitenl Zonnelichtweekend diverse workshops Lage Witsiebaan 39 Verdiplein 88 Korvelplein 8 5042 DG 5049 NP 5025 JN ind 1 stilte Een uitje met familie, uw hobby’s en de dagelijkse bezigheden zijn de dingen die uw leven kleur geven. Hierbij is een goed gehoor heel belangrijk. Dat verdient het om er meer over te weten. Wilt u meer informatie over hoe uw gehoor bijdraagt aan een fijn leven? U en uw introducé zijn van harte welkom bij onze Van Boxtel lunch op dinsdag 27 augustus van 10.00 tot 14.00 uur in De Bijsterhof aan de Van Mierlostraat in Tilburg. Wij bieden u: Een presentatie door een gehoordeskundige Een vrijblijvende hoorscreening Een gratis lunch Een leuke attentie Aanmelden bij Van Boxtel hoorwinkels: telefonisch: 013 - 542 65 58 email: tilburg avanboxtelhoorwinkels.nl 6 mini eierkoeken hoorwinkels Mint Zelfcom Rianne Set ndful jmpassie ehoenmakers De eerst duurde honderd editie va door du Ook de k tie tijden ondanks Komend nog eem Beleef d< burgse I Sat-Zangavor mantra zingen i HILVARENE zondag 1 gen lang bers. Dar gen Dec Het is voc Blote Voeten Sessies Reis Door Het Lichaam Irma Barten Wij zijn o.a. gevestigd in: Tilburg Horus Tilburg Noord Tilburg Oud Zuid Kijk voor meer informatie op www.podotherapiehermanns.nl Tel: 085-053 00 33 Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podotherapie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! Lanciersstraat 90G - 5017 CT Tilburg Zie voor meer informatie en tijden www.hetzonnelicht.nl Zonnelichtochtend meditatie en wisselend thema Movement Silence Jade van den Hout Brein Mindfulness Janneke Zegveld Zwangerschapsyoga Linda Holman Mindfulness en Zelf Compassie deel II Laura Las Qi Gong de 5 elementen Marian Scherpenisse Yoga Nidra workshop Monique Coppens Om Chanting Circle Bhakti Marga Stembevrijding Margo Didden YES programma jongeren 13-18 jaar Art of Living Apoorv Leef je dromen Sjamanisme Martine Moulart Masterclass Yoga Mindfulness Gregoor van Zummeren en Dorie Lommatzsch Stembevrijding Margo Didden Klankreis Aneta Chroniowska Flow Yoga Monique Coppens Kundalini Yoga Judith de Lange Yoga Nidra Monique Coppens Qigong for stress release Karen van Dam Qi Gong Tai Chi Chantal van Heumen Sophia van Lieshout Bewust Zwanger Linda Holman Healing' Mantra's Bas Brand Heek Rite van de baarmoeder Judith de Lange Grip op het leven met rouw Minjon van Zoest Weekend Art of Meditation Art of Living TILBURG - Voordekt helft van euro opg turele pn voerder Dit geld 230 indi burg blij op Bred, Sat-Zang Bas Brand Heek Shadow Yoga Mojra Vogelnik Skerlj Stiltedag meditatie open inloop

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 6