I contourdetwern f u? colofon adres ïce E KOERIER ’leperez.be Ma .nl post Deze pagina is een uitgave van ContourdeTwern. tel mail internet Ondanks de tropische temperaturen was het een gezellig samenzijn van verschillende Lekker lunchen en koffiedrinken in Zuid In het Zuiderkwartier (Wassenaerlaan 38) kun je iedere woensdag terecht voor de Zuiderboot. Dit gezellige koffiemoment voor ouderen begint om 11.00 uur en wordt afgesloten met een smakelijke lunch. Deelname kost 2. Ook in Nieuwe Stede staat de koffie klaar, en wel op donderdag van 10.30 tot 11.30 uur. Tijdens de Buurtkoffie kun je een gezellig praatje maken of een spelletje spelen. De toegang is gratis. Zuiderplezier Festival Het wijkcentrum Zuiderkwartier bestaat dit jaar 10jaar. De herstructurering van de wijk is alweer 10 jaar een feit en ook voor de rommelmarkt Zuiderbazaar is er reden voor feest, deze wordt voor de vijftiende keer gehouden. Vier dagen MooMo-netwerk van start Het festival was de start van het MooMo- netwerk, hét netwerk dat staat voor verbinden, versterken en samenwerken. Op dit netwerk, waarop iedere maatschappelijke kan worden aangesloten, weten alle maatschappelijke organisaties elkaar te vinden, kan elke vraag worden gesteld en kan onverwachte samenwerking en verbinding tot stand komen. Ook lid worden? Je vindt het netwerk op moomofestival.nl/groep. Met doorvragen meer mogelijk Paul van Sambeek helpt bewoners in Tilburg Oud-Noord bij het invullen van formulieren, bij het aanvragen van bepaalde voorzienin gen en met nog veel meer. "Het is fijn om mensen te helpen bij het vergemakkelijken van hun leven", vertelt Paul. "Wat voor mij een paar telefoontjes zijn, betekent voor sommige mensen een verrijking van hun leven." Wil jij een keer met Paul in gesprek? Bel hem dan eens op 06 576 80 203. Hulp is gratis. Wie wordt dé Tilburgse vrijwilliger van 2019? Ken je een vrijwilliger uit de gemeente Tilburg die het verdient om in het zonnetje gezet te worden omdat hij/zij van onschat bare waarde is voor de samenleving? Ben je enorm onder de indruk van een groep vrijwilligers, een vrijwilligersproject of een vrijwilligersorganisatie uit de gemeente Tilburg? Dan nodigen wij je van harte uit om hen voor te dragen voor één van de vrij- willigersprijzen van de gemeente Tilburg. Op de website www.vrijwilligerstilburg.nl kun je hiervoor de speciale voordrachtfor- mulieren downloaden. Je voordracht(en) kun je insturen tot en met 9 september. Uit alle inzendingen selecteert een deskundige jury drie vrijwilligers en drie organisaties. Deze genomineerden worden zaterdag 28 september bekend gemaakt in het Brabants Dagblad. Postbus 3078 5003 DB Tilburg 013 583 99 99 info@contourdetwern.nl www.contourdetwern.nl Spoorlaan 444 5038 CH Tilburg Barbecueën en dineren doe je nooit alleen Op 24 juli kun je bij de Ypelaer terecht voor een gezellige buurtbarbecue. We beginnen om 17.00 uur op het terras naast het wijkcen trum. Sluit gezellig aan! In de Nieuwe Stede wordt er iedere woensdag lekker gegeten in het Wijkrestaurant. Vanaf 18.00 uur serveren we een heerlijk driegangenmenu voor 6,95. Vooraf reserveren is gewenst. Dit kan aan de balie van de Nieuwe Stede of telefonisch via 013 543 66 64. Ontwikkel jezelf als vrijwilliger Vrijwilligerswerk is leuk en zinvol. Toch kan het zo zijn dat je naar verloop van tijd behoefte hebt aan meer uitdaging of dat je jezelf wilt ontwikkelen binnen je vrijwil- ligersbaan. Hier hebben wij een cursus voor samengesteld. In zes dagdelen gaan we aan de slag met een persoonlijk ontwikke lingsplan. We bekijken of een andere werk omgeving wellicht beter bij je past of dat je misschien binnen je eigen organisatie Iets anders wilt gaan doen. De cursusdagen zijn 6 september, 13 september, 20 september, 4 oktober, 11 oktober en 25 oktober, van 09.00 tot 12.00 uur in buurthuis Jeruzalem. Aanmelden kan tot 23 augustus via Kitty Lumens, telefonisch 06 515 88 670 of per mail kittylumens@contourdetwern.nl. ie keuze, /oor dat i, fiscaal, de best lang, van donderdag 22 augustus tot en met zondag 25 augustus, bruist het wijkcentrum. Spetterende activiteiten zoals muziek, optre dens, onze vertrouwde dansavond, Club Flyz, bingo, sport en spel, games en workshops. De spits wordt donderdagochtend afgebeten met een wijkontbijt en afgesloten met de vijftiende editie van de Zuiderbazaar. Iedereen is welkom. maatschappelijke organisaties die actief zijn binnen verschillende sectoren. Bezoekers hadden de gelegenheid om tijdens een verkoelend drankje nader kennis te maken, maar konden ook deelnemen aan een ludiek programma, waaronder Het Huwelijk en Het Diner. Ook was er een waarzegster aanwezig die het succes van een eventuele nieuwe samenwerking voorspelde. aor Kevin ;en week eRamme augustus res Farah rij wordt' door Ar- ;z en De Op maandagavond 24 juni kwamen zo'n 150 betrokkenen bij maatschappelijke organisaties samen op MooMo Festival. In en rondom Club Smederij en Werkplaats Amarant werd er volop kennisgemaakt en werden ideeën en gedachten uitgewisseld. Wij kijken terug op een succesvolle eerste editie. itree gra de con- ledewer- gers. Op odstands an Suri- Holland- ran 18.00 Zijn je buren, vrienden en familie op vakantie en heb je behoefte aan gezelligheid en ge zelschap? Kom dan vooral naar de Tilburgse wijkcentra, waar ook tijdens de zomermaan den genoeg te doen is. Wat dacht je van de Zuiderbootlunch, een buurtbarbecue in Noord en de Buurtkoffie? Ook de 'gewone' activiteiten gaan door Daarnaast gaan veel 'gewone' activiteiten door in de zomervakantie, waaronder het Kiemuur en vrij biljarten in Spijkerbeemden, de Huiskamer in het Zuiderkwartier en de dinsdag se Ontmoeting in de Ypelaer. Kijk voor een overzicht van de activiteiten op www.contourdetwern.nl/. chuift er aan. "We prek een we me- r één van oning te Lieshout, geloosch als het jevolgen tie. TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 18 JULI 2019

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 7