lil ffcüZcnnMu ShTnifccL Jaozeetie’ Pop-up gamehall 1 euro korting per persoon op de ritprijs Niet geldig in combinatie met andere acties. 1 euro korting 11 per persoon op de ritprijs 1 euro korting per persoon op de ritprijs 1 euro korting per persoon op de ritprijs 11 p r www. reuzenradnl brengt geschiedenis kermis naar Tilburg ILBURG Van dinsdag 23 tot en met zondag 28 juli kan dere, gekke, verrassende en spraakmakende dingen kan bekijken is echt iets van vroeger. De Jaozeetie brengt deze vorm van vermaak te rug naar de kermis, met een typisch Tilburgse twist. Duik tussen de kraampjes en ontdek deze verzameling van mooie verhalen. Tilburger Antonio van der Heijden haalt voor de 5de keer op rij de oude arcadehal naar de Tilburgse Kermis. De passie zit diep bij Antonio, van flipperkast, airhockey tot racers en boxers, maar ook oude en de nieuwste arcadegames zijn van de partij. De arcadehal is te vinden tijdens de Tilburgse Kermis van 19 t/m 28 juli op Heuvel 33. Online op facebook en Heel Tilburg in een Groep, maar ook bij bioscoop Pathe Tilburg zijn er diverse acties om tokens te winnen. Door de gratis entree is een dagje Pop-up Gamehall voor iedereen weggelegd. als nieuw soort ontmoetingsplek like ons op Facebook DONDERDAG 11 JULI 2019 KERMISKRANT TILBURG Jaozeetie! Een prachtige Tilburgse uitspraak als reactie op een sterk verhaal of op een onwaarschijnlijke gebeurtenis. En inmiddels een begrip in Tilburg als het gaat om gekke verhalen. Niet geldig in combinatie met andere acties. Niet geldig in combinatie met andere acties.p Niet geldig in combinatie met andere acties, p De eerste editie van de Jaozeetie duurde slechts 3 dagen, maar trok honderden bezoe kers. De LocHal editie van De Jaozeetie werd zelfs door duizenden mensen bezocht. Nu keert het rariteitenkabinet terug op de plek waar het allemaal begon, de Tilburgse Kermis. Beleef de geschiedenis van de Tilburgse Kermis aan de hand van ruim 40 bijzondere, gekke, verras sende en spraakmakende verhalen en voorwer pen. Wat te denken van de vleeshaken van fakir Kühnelli, de nougatoorlog van de gebroeders Stuvé of de drooglegging tijdens de kermis die jaren duurde. Verhalen van lang geleden, maar ook de meer recente geschiedenis van de kermis komt voor bij. De geselecteerde voorwerpen, foto’s en ge luidsfragmenten roepen bij de een direct her- jong en oud zich 6 dagen lang vermaken met inneringen op, voor anderen zijn ze nieuw. Het vele verhalen en voorwerpen uit de Tilburgse wordt een unieke Tilburgse belevenis, die zal geschiedenis tijdens de vierde editie van rari- verbazen en ontroeren, maar die ook zeker bij teitenkabinet ‘De Jaozeetie’ in NS 16. Belang- velen een lach zal veroorzaken. En waar Jao- stellenden kunnen telkens terecht van 14.00- zeetie! natuurlijk naar hartenlust geroepen mag 19.00 uur aan het NS Plein 16. De toegang is worden! gratis. Kijk voor meer informatie op facebook.com/ Een rariteitenkabinet, waar je allerlei bijzon- dejaozeetie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 27