f Amstel Bierhal F I® O meer optredens en spectaculair terras fes I F Blauwe zondag I W l! I w SU I’ I' KERMISKRANT TILBURG '1 :e Tino Martin FOTO: William Rutten ck- 86119 De bekende Amstel Bierhal pakt het dit jaar nog groter aan bij. Met meer artiesten, meer terras en unieke festivaltent ‘La Tramontana’, waar de hele dag door theatrale optredens verzorgd worden. 40 optredens Meer dan 40 Nederlandstali- Elke dag feestje De Amstel Bierhal presenteert tien dagen lang een overvol programma. Elke dag is het terras vanaf 14.00 uur ge opend en worden bezoekers getrakteerd op unieke optre dens van de Lucky Charms, de Italianen en jongleurs Cal en Scott. Een ‘eigen’ Amstel Bierhal waarzegster zal niet ontbreken. Op Roze Maandag nemen Sjon de Manager Alfonso het programma over nemen. Zij presenteren Tim Douwsma, Roy Donders, John de Bever, Wesley Klein, Pas cal Redeker, Alex, DJ Coenio en vele anderen. Woensdag is het tijd voor de Flügel Hore ca Kermis Party met fantasti sche prijzen en aanbiedingen. Donderdagmiddag wordt de Amstel Bierhal een gigantisch bingopaleis. Samen met de Stichting Met Je Hart wordt de Grootste Kermis Bingo van Tilburg georganiseerd. De Amstel Bierhal is alle da gen gratis toegankelijk voor liefhebbers van het Neder landstalige lied. De eerste zondag op de Tilburgse Kermis is sinds een aantal jaar de Blauwe Zondag. Tussen 12.00 en 14.00 uur draaien alle attracties van de Tilburgse Kermis ‘prik- kelarm’. Doordat het geluid uit is en de lichten worden gedimd is de kermis een stuk rustiger. Wel zo prettig voor mensen met autisme, epilepsie en niet aangeboren her senletsel, die de prikkels van de gewone kermis soms wat te veel vinden. tse- ht- let de DONDERDAG 11 JULI 2019 TILBURG I Even rustig eerv terrasje pak ken met uitzicht op het reu zenrad of een Nederlands talig feestje vieren in een gigantische feesttent. Het is dit jaar allemaal mogelijk rond het Willemsplein. Goed nieuws voor liefhebbers van een leuk feestje en een lekker glas bier. Kersverse kermiswethouder Rolph Dols zal dit jaar de ker mis symbolisch openen bij de Amstel Bierhal. Op vrijdag 19 juli om 18.00 uur zullen de fes tiviteiten losbarsten. Zanger Alex bijt het spits af. Vervol gens zullen John West, Lan ge Frans, Wesly Bronkhorst, Dries Roelvink, Quido van de Graaf en DJ Coenio deze ope ningsavond onvergetelijk ma ken. De entree is gratis. Kom op tijd, want vol is vol. ge toppers zullen tijdens de tien kermisdagen hun beste repertoire ten gehore bren gen in de Amstel Bierhal. Ei gen ‘feestjockey’ DJ Coenio maakt de line-up compleet. De Amstel Bierhal sluit de kermis op unieke wijze af. Op zondag 28 juli kunnen al le kermisfans meezingen met Tino Martin. Om er zeker van te zijn dat je binnen kunt zijn er voorrangtickets te koop. Voor slechts 6 euro krijg je een toegangsbewijs, inclu sief twee consumptiebonnen. Voorrangtickets kun je online bestellen via www.amstel- bierhal.nl/tickets of kopen aan de kassa’s van de Amstel Bierhal. Kijk voor het comple te programma en alle actuele nieuwtjes op www.amstel- bierhal.nl Hier kun je boven dien dagelijks alle sfeerfoto’s van de Amstel Bierhal vinden.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 21