I N5FS Roze Maandag met ‘Pride Walk 6: Holy Pink in de Muzentuin 4 A 4a 1 9 IT TILBURG 1 /I j www.detilburgsekermis.nl Draaimolen zet met de zevende editie van Holy Pink festival de Muzentuin op haar kop tijdens Ro ze Maandag 22 juli. Dit heerlijke technofeestje is elk jaar een must op de roze feestdag tijdens de Tilburgse Kermis. Ook dit jaar weer met een ijzer sterke line-up. Het programma duurt van 13.00- 01.00 uur en de toegang is gratis. Zoals ieder jaar zal de bezoeker getrakteerd wor den op de mooiste artiesten en de beste elektroni sche muziek. Op de line-up van dit jaar staan The Black Madonna, Elias Mazian, Gerd Janson, Halal Relaxer live, Paquita Gordon en Sandrien. The Black Madonna laan. Via Stationsstraat, Nieuwlandstraat en Radiopleintje gaat het naar de Heuvel straat. De Pride Walk eindigt op de Korte Heuvel. Daar wordt samen met de horeca ondernemers in de straat de opening van Roze Maandag gevierd. Burgemeester Theo Weterings opent Roze Maandag en er is ook een spectaculaire muzikale gast. Feestje op zich De Pride Walk wordt begeleid met feeste lijke muziek, entertainment en vooral heel veel roze. Meelopen is een feestje op zich en wordt weer fantastisch. Wil je meelopen in de Pride Walk? Wil je niks missen van de opening? Al het nieuws rondom Roze Maandag weten? Je blijft op de hoogte via de social media kanalen en via rozemaandag.nl. Roze Maandag is een kleurrijk feest waar iedereen van harte welkom is. Jaarlijks vieren meer dan 300.000 mensen vanuit het hele land hun verschillen, maar vooral ook overeenkomsten. We zijn allemaal ge lijkwaardig, maar niet hetzelfde. Op Roze Maandag mag je zijn wie je bent en hou den van wie je wilt. Watje geaardheid ook is. Pride Walk Op Roze Maandag 22 juli is iedereen van harte welkom om mee te lopen in de Pri de Walk om gezamenlijk een prachtig roze feestje op de Tilburgse Kermis te beleven. Om 11.30 uur start de warming-up op Centraal Station Tilburg onder zomerse deuntjes. Om 12.30 uur is de start aan de voorzijde van het station aan de Spoor- Roze Maandag is inmiddels 0 9 W W een mooie traditie tijdens de Tilburgse Kermis. De dag datje jezelf kunt zijn. DONDERDAG 11 JULI 2019 KERMISKRANTTILBURG

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 17