I ilburg in Bedrijf s A 'Nu hebben we echt een leuke en stoere dans!' L Innovatieve oplossingen van de fysiotherapeut DeVyldre20jaar DONDERDAG 27 JUNI 2019 TILBURGSE KOERIER 8 l jub ia kt DOORZAMIRE WILLEMS Groot snuffelspektakel in Hulten Nederlands-Belgische grensrit voor 'eenden' en 'geiten' u iogel uke I I tilburg - Strakke chore ografieën, synchroon dansende achtstegroe- persen een opzwe-pen- de beat. Basisschool De Wegwijzer en DC Com pany slaan de handen ineen om de eindmusical woensdag 3 juli onverge telijk te maken. i. Ook jr veel V waar dige I hand 1/ ges, len die nieuw 1 en een Samenwerking De Wegwijzer en het naastgele gen DC Company zoeken steeds vaker de samenwerking op. Zo tot 17.00 uur. Er zullen zo'n 200 marktkramen opgesteld staan, particulieren hun overbo- huisraad en allerlei tweede- uaiids goederen verkopen, voor verzamelaars wordt er aangeboden. ugels uitslaat scholiere Maar tot gezond. ?r, blijft u vicht en het verhoogt id. Wanneer dit niet Denise, die haar vleuc als atheneum-plus scholiere op het Beatrix College. Maar tot die tijd ligt de focus nog even bij de repetities en het optreden.'De mu sical is echt heel leuk en ook goed te doen voor onze klas. Ik ben niet heel erg goed in dansen, maar vind het wel heel erg leuk. Ik merk ook dat het steeds beter en makkelijker gaat.' Meer informatie en inschrijving: ■end'. In België zoeft de- ww.2cvdub.nl/evenement/ voor iedereen' over de Tiederlands-belgische-grensriV is specialist op het gebied van bewegen. Onder begeleiding van een fysiotherapeut werkt u aan een efficiënt herstel, zodat u snel weer uw dagelijkse activiteiten pijnvrij kunt uitvoeren. FysioHolland werkt als aanvulling op de behandeling met innovatie ve oplossingen, zoals de FysioHol land App en online huiswerkoe feningen. Zo kunt u ook thuis aan de slag en werkt u aan uw herstel wanneer het u uitkomt. De fysio therapeuten doen er alles aan om u weer optimaal en pijnvrij te laten bewegen. MFI Meer informatie: tel. 013-2045030. tilburg - U voelde het gebeuren. Een verkeerde stap van de stoep waarmee u uw enkel verzwikte, of die nét te zware gereedschapskof- fer waarbij het in uw rug schoot. Wanneer u door lichamelijke klachten niet zo kunt bewegen als gewenst, kan dat heel vervelend zijn. U kunt bijvoorbeeld niet meer naar uw werk, uw favoriete sport beoefenen of uw sociale leven wordt beperkt. Bewegen is hartstikke Daarmee voelt u zich fitter beter op gewi uw weerstane meer kan, kunt u naar een fysio therapeut gaan. De fysiotherapeut De Vyldre, specialist in het ont wikkelen van exclusieve maat- werkaccessoires, opent op 28 juni aanstaande de deuren van de vernieuwde boetiek. Tevens is dit het startschot voor het 20-ja- rig jubileum in 2020. De Vyldre maakt unieke handgemaakte hoofddeksels, shawls en corsa- van hoogwaardige materia- pure luxe uitstralen. Een tijdperk is aangebroken i nieuwe focus is gelegd. tilburg - Op zaterd uni vindt troen 2CV heeft in Nederland de de Nederlands-Belgische grens- bijnaam'eerJ' 1 "-■-*•-• J- rit plaats van de 2CV club. De Cl- ze 'cabrio Vw Spiegelwand Naar gelang de les duurt en num mers als 'De Wereldreis' en 'Snow's Informer' de geluidsboksen uit knallen, worden de leerlingen enthousiaster, losser en minder verlegen. Tips als 'op het podium lijkt alles kleiner, dus je moet over drijven' en 'denk aan de beweging van je armen' worden meteen opgepakt. Ook dansen voor de meterslange spiegelwand werpt zijn vruchten af. Iets wat je in een schoolaula niet snel zal bereiken. 'Het is echt fijn, je kunt jezelf zien dansen, maar ook hoe anderen het doen. Door de spiegel kun je jezelf beter aanpassen aan de rest, je gaat strakker dansen', constateert Denise. GiLZE-RUEN - Op zondag 7 juli is er een groot vlooienspektakel op het parkeerterrein van weg restaurant Het Vliegveld in Gil- ze-Rijen. Het adres is Rijksweg 25 in Hulten, gemeente Gilze-Rij- en. De markt duurt-van-10.00 Elke unieke creatie die De Vyldre vervaardigt, zorgt ervoor dat de drager zelfverzekerder, krachti ger en vrouwelijker voor de dag komt. Daarnaast is De Vyldre vol op bezig met het ontwikkelen van diverse nieuwe concepten in de rouw- trouwbranche. Bij voorbeeld corsages uit leder of zijde waar een beetje as van de overleden geliefde in is verwerkt. De boetiek is gevestigd aan de Lancierstraat 52 in Tilburg. organiseert de studio naschoolse activiteiten als hip hop en boot camp en zijn groep 7 en 8 al een keer komen spinnen. Dit tot groot plezier van gepassioneerd danser en choreograaf De Kok. Hij wist met meerdere dansteams furore te maken op nationale- en internatio nale danswedstrijden en behaalde met de Non Stop Crew de finale van Holland's Got Talent. 'Ik kan een stukje van mezelf overdragen aan kinderen, ze aansturen, hel pen een hoger doel te bereiken, waardoor ze steeds enthousiaster worden. Het is voor mij zo mak kelijk en voor hun zó leuk." Dat hij zijn 'buurjongens en buurmeisjes' helpt bij hun eindmusical is dan ook vanzelfsprekend. 'Het is maar één keer dat je kunt genieten van een groep 8-musical.' 'Het is echt super gaaf, nu heb ben we echt een leuke en stoere dans! Davey weet echt hoe je het aan moet pakken', zegt Denise van Gestel (11) enthousiast over Davey de Kok, eigenaar van DC Com pany Dance, Workout Lifestyle Studio. Zonder zijn professionele hulp zouden zij en haar klasge noten er maar 'een beetje bij heb ben gestaan'. Nu kijkt ze trots en met gezonde spanning uit naar de ochtend-, middag- en avond voorstelling van 'Alles over boord', een musical over een schip vol uit dagingen, die zich opmaakt voor een wereldreis. Zeer toepasselijk, gezien de 'musicalsterren' na de zomervakantie ieder aan hun ei gen wereldreis beginnen. Zo ook Ook juf Mieke Paridaen is erg te spreken over de samenwerking met buurman Davey, zijn expertise en ervaring met het maken van chore ografieën. Terwijl De Kok bepaalde stukken nog eens oefent met een aantal leerlingen, weet Paridaen de rest van de klas mee te krijgen in het enthousiast meezingen en bewegen. 'DC Company is hier echt een begrip. Ik vind dat we als buurt gebruik moeten maken van elkaar en bovendien is de ruimte hier ge woon chili!', aldus juf Mieke. weg als 'geit'. De 2CV's verzamelen vanaf 11.00 uur. bij Garage de Vries aan de Broekhovenseweg 130j in Tilburg. Garage de Vries is sinds 1974 speci alist in Citroën en Peugeot. Willem deVries was als jonge HTS-student enthousiast over de 2CV en zijn techniek en is ze al snel gaan ver kopen en repareren in zijn kleine garage midden in het centrum van de stad. Dat was in de jaren 60, 70 en 80. De 2CV's vertrekken rond 12.30 uur bij Garage De Vries en gaan zo snel mogelijk de stad verlaten om via leuke landwegen het dorpje Baarle te ontdekken. Via Baarle gaat de route door het Belgische en Nederlandse land. ■Jnfo

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 8