Tilburgse Koerier El 13 5 0 De Lochtenbergh viert 50-jarig bestaan ZOMERkrant GEMEENTEN IEUWS DONDERDAG 27 JUNI 2019 FOTO: Joep de Beer Wethouder Berend de Vries is de eerste die oversteekt [GEBITSPROTHESES] Pagina 6 en 7 Op Bliksemstage bij Pathé Tilburg A fgelopen dinsdag stonden diverse workshops op het programma. FOTO: Joep de Beer Popcorn scheppen bij Pathé. FOTO: Joep de Beer TK (MOLENWIJK) Een krant vol met Deze week als bijlage in de Tilburgse Koerier: zomerse tips, acties en puzzels. Voor de vakantiereizigers én de thuisblijvers. Stadsstrand naast Theaters Tilburg Plannen voor Muziekhuis in Nieuwe Koninklijke Harmonie Voor elke situatie een passende oplossing Hart van Brabantlaan 731 Tilburg 013-468 23 58 Themaskatebij20jaar F.E.E.S.T. Zomersluiting z De Reeshof en Nieuwe rege voor ondern 120 Tilburg gels uitstallingen rnemers centrum zwembad n Drieburcht op een succesvolle loopbaan. De leerlingen van De Vlashof gingen onlangs op bezoek bij Interpolis, Hoppenbrouwers Techniek en Albert Heijn Wagnerplein. Leer lingen van De Zuidwester staken dinsdag de handen uit de mou wen bij bioscoop Pathé en bus bedrijf Arriva. Bij Pathé Tilburg mochten de kinderen onder meer het buffet aanvullen, popcorn be reiden, bestellingen opnemen en de kassa bedienen. Tilburg - Deze week viert basis school De Lochtenbergh aan de Perosistraat het 50-jarig bestaan. Afgelopen maandag was er veel muziek. De Klankenkaravaan ver zorgde voor de leerlingen ver schillende muziekworkshops. De dag werd afgesloten met een slo- toptreden voor alle ouders. Een dag later stonden verschillende workshops op het programma, waaronder dans, sport, muziek, handvaardigheid en schilderen. Op woensdag was de jaarlijkse mundial en vandaag, donderdag 27 juni, werd het programma afge sloten met een schoolreis voor de gehele school naar de Efteling. Tilburg - Leerlingen van de ba sisscholen De Vlashof en De Zuidwester in Tilburg gingen de afgelopen weken op Bliksemsta ge bij verschillende bedrijven. Door deze stages ondervinden kinderen wat voor soort werk ze leuk vinden en wat bij ze past. Deze Bliksemstage vormt tevens de feestelijke aftrap van JINC Til burg, een organisatie die jonge ren uit wijken met sociaal-econo- mische achterstand voorbereidt Als reactie hierop besloot de ge meente het proces opnieuw in te zetten, dit maal in samenspraak met de buurt bewoners. Op manier werden de plooien g gestreken waardoor de Ferry di dagavond voor het eerst in gebt werd genomen. Tilburg - Ferry van de Zaande ont hult het nieuwe pontje dat dins dag geopend werd voor het pu bliek. Het pontje, dat vernoemd is naar het bekende Tilburgse ty petje, ligt ten hoogte van de Velu- westraat. Op die plek verbindt het de wijken Jeruzalem en Armhoef. Het pontje moet worden bediend met de hand en biedt plaats aan 5 tot 10 personen. Het plan van de gemeente om een pont in de Piushaven aan te leg gen, deed eind 2017 nog het no dig stof opwaaien. Buurtbewoners waren niet geamuseerd, ze waren te weinig bij het plan betrokken en maakten zich zorgen om hun uitzicht of voor de overlast die de aanleg van het pontje zou kunnen bezorgen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 1