Curasao, de Caribische zonvakantie die u zelf moet beleven! I I Geniet van de helderblauwe zee, witte stranden en een kleurrijke cultuur in Mexico n ^Ervaar Klein Curasao J Een Paradijselijk Strand ^Dansen Tot In De Vroege Uurtjes J «M t #4 Tulum Breng een bezoek aan deze oude Mayastad op het schiereiland Yucatan. Ongeveer 15 kilometer uit de kust ligt Klein Curasao, een onbewoond eiland van vulkaan- steen met Curasao's langste en witste strand, perfect voor gezelligheid, picknicken, en duiken. Klein Curasao is bereikbaar met de boot en het kost ongeveer 2 uur om er te komen. Het eiland heeft geen permanente bewoners wat het een idyllische plek maakt voor een dagtochtje. Er is altijd wel een happy hour op de Mambo Beach Boulevard waar u van de zonsondergang kunt genieten en daarna de hele avond kan dansen. Mambo Beach Boulevard is één van de middelpunten van het nachtleven in Willemstad. Met de uitgebreide selectie aan restaurants met uitzicht op zee, barretjes en cafe's zal u gegaran deerd een memorabele avond beleven. Besteed u middag met zwemmen, snorkelen, of gewoon relaxen op Jan Thiel, één van de meest populaire stranden van het eiland. Jan Thiel Beach is meer dan alleen het strand; er zijn een heleboel activiteiten zoals flyboarding, shoppen, watersporten, en boot tours. Eindig de dag terug in Willemstad met een luxe diner aan de St Anna baai met uitzicht op de Swinging Old Lady. #2 Marietas Islands Volgens National Geografics één van de 21 beste stranden ter wereld. Vanuit deze onbewoonde eilanden maakt u geweldige snorkel- en duiktrips. #5 San Miguel de Allende Eén van de mooiste steden in het land met terecht een plekje op de Wereld Erfgoedlijst van UNESCO. #1 Fine Arts Palace Het Paleis voor Schone Kunsten is het belangrijk ste opera- en concertgebouw van Mexico Stad. #10 Cancün Hier schittert de Maya-cultuur op elke hoek en geniet u van de adembenemende Caribische Zee. #6 Puerto Escondido Een heerlijke badplaats waar met name echte surfliefhebbers hun hart zullen ophalen. #7 Tecate Deze pittoreske stad ligt in de Mexicaanse staat Baja California aan de grens met Amerika. Geniet hier van rust en kalmte... en een Tecate biertje... #9 Guadalupe Island Dit vulkanisch eiland wordt gezien als de beste plek ter wereld om witte haaien te zien. #3 Guadalajara De'meest Mexicaanse stad'van het land. Snuif de Mexicaanse cultuur op tijdens de hoedendans 'jarabe tapatio'of luister naar een mariachi orkest. #8 Tijuana In deze stad kunt u zichzelf onderdompelen in de veelzijdige en levendige cultuur. Het is hier een smeltkroes van culturen en veel streetart. Eén van onze reisadviseurs helpt u graag verder met uw vakantieplannen! Bel 013-5362605 of bezoek onze reiswinkel aan de Hart van Brabantlaan 30 in Tilburg. Een vakantie naar Mexico, dit land heeft u zo ontzettend veel te bieden! Het is meer dan alleen maar zon, zee en strand. We hebben ter inspiratie een Top 10 voor u gemaakt, dit zijn de hotspots waar het land, heel terecht, zelf het meest trots op is: Neem de tijd en geniet van dit prachtige eiland. Maak u vakantie zo relaxed of zo actief als u maar wilt. Wij hebben een paar leuke suggesties met wat u allemaal kunt doen en beleven op het eiland. hanenland Kleirv Curagao Beach

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 23