CRUISEVAKANTIES 5 I Celebrity Edge in Europa Cruises vanuit Nederland Uw 2020 cruise is nu al boekbaar! Welk cruiseschip past het beste bij uw vakantiewensen? rui eft! io e Eén van onze cruisespecialisten helpt u graag verder met uw vakantieplannen! Bel 013-5362605 of bezoek onze reiswinkel aan de Hart van Brabantlaan 30 in Tilburg. Vanuit Rotterdam bieden AIDA, MSC Cruises en Holland America Line cruises aan. Vanuit Amsterdam is de keuze nog wat ruimer en vertrekken bijvoorbeeld ook wat luxere rederijen zoals Seabourn, Silversea, Oceania Cruises en Crystal Cruises. or ie asge- noog rd. Deze (na)zomer vaart dit prachtige cruiseschip in Europa. Het is het eerste schip van Celebrity Cruises dat een uniek naar buiten gericht ontwerp kent en dat breekt met traditionele scheepsontwerpen. Aan boord van Celebrity Edge voelt u zich meer verbonden met de zee. Er zijn verschillende afvaarten waar u uit kunt kiezen. U ontdekt tijdens deze cruises de mooiste plekjes aan de Oost en West Middellandse Zee. Wat dacht u van Rome, Florence, Monte Carlo, Palma de Mallorca of de Griekse eilanden! Vervolgens zijn er verschillende schepen die ieder weer een andere vaarroute hebben. Wat wilt u gaan zien, welk budget heeft u in gedachte en wat is uw reisgezelschap? Wanneer u deze vragen kunt beantwoorden komt er al snel een schip naar voren vanwaar u gaat genieten van uw droomvakantie op zee! Het is heerlijk om uw vakanties vooruit te plannen, zo geniet u extra lang van de voorpret. Alle rederijen hebben hun routes voor 2020 al bekend gemaakt, dus wilt u de beste hut tegen de beste prijs? Reserveer dan nu al uw 2020 cruise. Heeft u nog vragen of twijfelt u nog of een cruise wel bij u past? De Disma Cruisespecialisten geven graag antwoord op al uw vragen en adviseren u over welk schip het beste bij u past. Een cruiseschip vergelijkt u eigenlijk het beste met een hotel. Is een drijvend hotel op zee. En wanneer u een hotel kiest heeft u ook de keuze uit verschil lende typen en maakt u uw keuze op basis van wat het beste bij u past. Dat is bij een cruiseschip eigenlijk niet anders. En de keuze is reuze! Er zijn tal van rederijen die ieder weer hun eigen schepen hebben. U kiest in de praktijk vaak eerst de rederij die het beste bij u past. Houdt u van luxe en kleinschaligheid, wilt u graag een ruime keuze aan entertainment of is de keuze aan restaurants en de kwaliteit van het eten voor u het belangrijkst? Heel gemakkelijk én voordelig. Een cruise die vanaf Amsterdam of Rotterdam vertrekt. Steeds meer rederijen voegen de Nederlandse vertrekhavens aan hun routes toe. Cruises vanaf Nederland bieden routes aan die bijvoorbeeld naar de Noorse Fjorden gaan, Noord Europa verkennen of u vaart naar het Verenigd Koninkrijk en Ijsland. Een voordeel is natuurlijk ook dat u geen extra vliegticket naar de vertrekhaven hoeft te boeken. Dat scheelt weer in de kosten en het is comfortabel reizen. Aan boord var. cruiseschip is er van alles te beleven!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 21