4 Gran Canaria ZOMER Kos hotspots in Zuid Europa Mallorca Kroatië - Palma de Mallorca tet^raalLaSea Kos-stad ren plitvice MereA |l Zon, zee, goudgele stranden, prachtige natuur, waterparken en mooie bezienswaardigheden. Gran Canaria heeft het allemaal! Het is dan ook niet verwonderlijk dat dit eiland zich tot één van de populairste vakantiebestem mingen van Europa mag rekenen. Een populaire vakantiebestemming voor een heel breed publiek, Mallorca spreekt veel mensen tot de verbeelding. De schitterende zandstranden en het bruisende uitgaansleven zorgen ervoor dat dit eiland jaarlijks weer dé vakantieplek voor velen is. Ook de moeite waard is een wandeling door de bergen in het binnenland van Gran Canaria. De schitterende uitzichten zullen u verrassen. Liever luieren op het strand? Breng dan een bezoekje aan Kardamena, waar schitterende zandstranden zijn. Wilt u meer weten of dit of één van de andere Griekse eilanden? Kom dan langs bij uw Disma reisadviseur. Voor cultuurliefhebbers zijn plaatsen als Pula en de Eufrasiusbasiliek in Porec zeker de moeite waard, maar denk ook aan de steden Split en Dubrovnik. Het bergachtige landschap leent zich uistekend voor lange wandelingen, terwijl u in de sfeervolle pittoreske dorpjes kunt bijkomen op één van de vele terrasjes. Zo is er voor ieder wat wils. Met het reisadvies van een Disma specialist, zorgt u ervoor dat u de juiste plek op het eiland bezoekt. Het gezellige Griekse eiland kos heeft een heerlijke mix van mooie stranden en oude cultuur. Kos is de geboorte plaats van de Griekse arts Hippocrates, die de grondslag legde voor de hedendaagse geneeskunst. In Kos-stad staat nog altijd de plataan waaronder hij les zou hebben gegeven. swinkel In de hoofdstad Las Palmas kunt u de koloniale Casa de Colon aanschouwen en in één van de vele bars heerlijke tapas eten. Zonliefhebbers strijken neer op één van de vele zandstranden, zoals het levendige Playa del Inglés en Playa Maspalomas. Een azuurblauwe zee, grillige kustlijnen, mooie baaien en stranden, grootse natuur en gastvrijheid. Kenmerken die Kroatië tot een fantastisch vakantie land maken. Voor dé kust liggen de mooiste eilandjes, bijvoorbeeld de Elafiti eilanden in het uiterste zuiden. Maar dit is niet het enige, er zijn vele natuur parken te vinden en steden met kleurrijke facades. Het meest bekende natuurgebied van Kroatië is Nationaal Park Plitvice Meren waar dichte bossen in indrukwekkende meren elkaar afwisselen. .Wandschappen binnenland

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 19