Disma Reizen en TUI samen verder Verandert er voor u iets? I "Zowel öte winkels als de deskundige medewerkers van Pisma zijn een mooie aanvulling en zijn meer dan welkom.” "TUI is een van de mooiste bedrijven in onze business. Ik ben er dan ook bijzonder trots op dat we als Pisma Reizen tot de TUI familie gaan behoren. Wij hebben al zeer vele jaren een uitstekende samenwerking, ik kijk er naar uit om intensief betrokken te zijn bij de verdere ontwikkeling van de maatwerkreizen" Wij blijven uw vertrouwde gezichten in de reiswinkel aan de Hart van Brabantlaan 30 in Tilburg! "VJemer is een ondernemer pur sang en heeft een prachtig bedrijf opgebouwd. Ik ben er trots op dat hij dit aan TUI toevertrouwt voor verdere groei en uitbouw van activiteiten”. We^anpisseldo en^ke Nico van der Veer, Directeur Reisbureaus en Mobiele reisagenten TUI Nederland Werner van Disseldorp, directeur Disma Reizen "Nee, eigenlijk niet. We blijven dezelfde mensen, op dezelfde plek, met dezelfde passie en gedrevenheid die met heel veel liefde voor ons vak de mooiste vakanties, cruises en reizen voor u blijven verzorgen. Daaraan verandert helemaal niets. We gaan ervoor zorgen dat deze nieuwe samenwerking betekent dat u het beste van 2 werelden krijgt. Het vertrouwen en ondersteuning van een wereldwijd reismerk gekoppeld aan de service en expertise die u van ons gewend bent. Wij kijken er naar uit om u mee te nemen in deze nieuwe fase van ons bedrijf. Arjan Kers, General Manager TUI Nederland

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 17