w o Jl S ijknieuws ^Qilburg in Bedrijf 13 'Freunde der Blasmusik' Herdenking verzetsstrijders ost Eetbare planten en bloemen Bedrijven ondersteunen Spoorpark EO EuronicsVan Hezik onder formule Electro World 9 i Tickets voor Grand Prix van Belgie bij Bartels Hifi ^7 IOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 MEI 2019 13 Een bij; ,p dinsdê ■^5^ FOTO: Fred Vermont Tilburg - Euronics Van Hezik aan de Oerlesestraat 3 valt sinds kort onder elektronicaketen Electro World. klanken. Het evenement is gratis toegankelijk. loeg een 16.00 uur. Start venseweg 2 in 1 Pastorie. Meer informatie op www.electroworld.nl J rtplek is de Hoe- Tilburg, voor Villa Meer informatie: www.diewalddrummusikanten.nl om te ontdekken wat daar in de berm en langs de straat te vinden is. De middag duurt van 14.00 tot Eetbare)?) planten Achteraan, van links naar rechts: Hans Beer, Theo van der Bruggen, Robert Bool/Sophie Peters, Heren van Scrumble en concierge Theo Horsten op de fiets. FOTO: Chris Oomes Tilburg - Als stedeling hoef je geen excursie naar bos of pol der te maken voor een zelf ge plukt maaltje. Waar de een on kruid ziet, ziet de kenner gen< groen om te gebruiken in pesto, soep of salade. Je vindt de eetbare planten in en rond je ei gen huis in Tilburg, alleen moet je ze nog herkennen. Belangrijk is te weten wat viezig is of juist gezond en lekker. Zondag 26 mei neemt een IVN-gids belangstel lenden mee naar de Piushaven TILBURG - Op 1 a.s. wordt de verreden. Ooi weer een gr den op Spa-Fr_... tels kan je dit jaar dit evenement hel[ van een Samsung QL samen met iemand bi. van een promotiemc je namelijk twee vrije staanplaats vanuit elke bocht var Euronics en Electro World gaan voortaan verder onder één naam. Dat betekent dat ook Van Hezik nu de naam Electro World Van He zik op de gevel heeft staan. Om samen met de klanten de naams wijziging te vieren, houdt Electro World Van Hezik van donderdag 23 tot en met zaterdag 25 mei een feestweekend met aantrekkelijke aanbiedingen. Electro World Van Hezik heeft een groot assortiment aan producten van topmerken op het gebied van beeld en geluid, huishouden, keuken, computers en persoonlijke verzorging. Bij Electro World Van Hezik wordt U altijd vriendelijk ontvangen en zij kunnen uw aankopen adviseren onder het genot van een lekker kopje koffie of thee. berkel-enschot - Egerlanderkapel Die Walddrum Musikanten orga niseert op zondag 2 juni onder de noemer Freunde der Blasmusik een muzikale middag in De Druiven tros, Bosscheweg 11 in Berkel-En- schot. Aanvang om 12.00 uur. Deze eerste editie van Freunde der Blasmusik zijn te gast de be vriende kapellen Die Heidefelder Musikanten uit Eindhoven, De Es sener Muzikanten uit Essen (Bel gië) en Krajovjanka uit Grashoek. Zij verzorgen samen een gezel lige middag met een gevarieerd muzikaal programma vol Eger- lander, Böhmische en Mahrische Geschiedenis Electro World Van Hezik bestaat in middels meer dan 39 jaar. De zaak werd in 1979 opgericht door Gert en Ria van Hezik. Tien jaar geleden namen dochter Monique en haar man Anthony Dusée de winkel over en groeide in de decennia daarna uit tot een grote elektronicazaak waar de service nog steeds hoog in het vaandel staat van alle topmer ken. Inmiddels staat ook de derde generatie te trappelen; dochter Veronique en zoons Jordy en Björn helpen al mee in de zaak. In septem ber viert Electro World Van Hezik het 40-jarig bestaan, dat zal ook aan de klanten door middel van acties niet ongemerkt voorbijgaan. udenhout - Op 26 mei 1944 zijn in de Loonse en Drunense Duinen vlakbij Bosch en Duin in Udenhout veertien verzetshelden gefusil leerd. BS De Wichelroede heeft het monument voor deze verzetshel den geadopteerd en de leerlin gen van groep 8 zullen op vrijdag 24 mei om 11.00 uur de jaarlijkse herdenking verzorgen aan het rolstoelpad bij Bosch en Duin, Schoorstraat 67 in Udenhout. De leerlingen voelen zich nauw tilburg - Een bijzonder moment was het op dinsdag 21 mei in het Spoorpark. Bedrijven reageerden op de wensenlijst van de stichting Spoorpark en overhandigden de gevraagde materialen. Aanwezig waren Diamant-Groep GroenXtra, AFAC, LaPoubelle en Scrumble Software Development. In het bedrag voor de aanleg van het Spoorpark is destijds geen re kening gehouden met een aantal zaken die wel nodig zijn om het park straks goed te laten functione ren. Dat varieert van gereedschap en kleding (incl. wasmachine en droger) voor de vrijwilligers die het park gaan onderhouden, tot een bakfiets, picknicktafels, Spoorpark merchandise, walkietalkies, een usb oplaadkast en EHBO-koffers. betrokken bij dit monument en nodigen iedereen uit om hierbij aanwezig te zijn. Op school wordt een powerpointpresentatie gege ven over de oorlogsmonumenten in de duinen. Er wordt verteld over de verzetsdaden van de veertien gefusilleerden, wat er in 1944 ge beurde bij Bosch en Duin, over de vergeefse zoekpogingen naar de verdwenen lichamen en ook wordt de symboliek van het prachtige gedenkteken uitgelegd. 1 zondag september Grand Prix van België jk dit jaar belooft het jroot Oranjefeest te wor- -Francorchamps. Bar- r aan tickets voor Ipen. Bij aankoop j QLED ben jij er bij. Bij aankoop lodel ontvang twee dagtickets voor Lutsen om de race an het circuit van dichtbij mee te kunnen ma ken. En je ontvangt twee vouchers voor een T-shirt, een ontbijt bij aankomst en een parkeerplek. Dit alles ter waarde van 449 euro. Deze promotieactie loopt tot en met juni (aankoopdatum) en zolang voorraad van de tickets strekt. fljnfo Ga voor meer informatie snel naar Bartels Hifi TV Domotica aan de Besterdring 87. Of kijk op www.bartelstilburg.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 13