I HL i Albert Heijn Wagnerplein geeft 2.250 euro aan goede doelen v 1 j K7 mu A TILBURl 14 DONDERDAG 28 MAART 2019 TILBURGSE KOERIER VOO r En de winnaars zijn Na tellen, tellen en nog eens tellen bleek dat in de bus van de kinderboerderij Stokhasselt het hoogste bedrag aan kassabonnen zat. Het Ronde Tafelhuis werd tweede en de Kringloopwinkel Tilburg-Noord derde. Supermarktmanager Pieter van der Velden bezocht de organisaties en reikte de waardecheques uit. Kinderboerderij Stokhasselt kreeg 1.250 euro, het Ronde Tafelhuis 750 euro en de Kringloopwinkel Tilburg-Noord 250 euro. Bij de goede doelenactie van de Albert Heijn aan het Wagnerplein bepaalden de klanten welke drie organisaties hulp kregen. Die mochten grote stembussen in de winkel zetten. Klanten konden met hun kassabon op een van deze drie goede doelen stemmen. Zo werd bepaald welke organisatie het hoogste bedrag kreeg. Heel veel klanten deden aan de goede doelenactie mee. Natuurlijk stopten ook de medewerkers van de winkel de kassabon van hun aankopen in een van de stembussen. AH Of vri wv “1 Ru in mé gei wo op bie (gr bo kin bu kin oo be' bu de taf he Mor “Wat lokaal leeft, vinden wij belangrijk.” De Albert Heijn aan het Wagnerplein voelt zich betrokken bij alles wat er speelt in Tilburg-Noord. De winkel wil graag actief bijdragen aan het dagelijkse leven in de buurt. “Wat lokaal leeft, vinden wij belangrijk", vertelt supermarktmanager Pieter van der Velden. “Daarom organiseren we regelmatig acties om goede doelen in onze buurt te steunen. Zo kun je als winkel helpen bij het realiseren van iets moois en iets blijvends voor onze omgeving." De actie met het stemmen via kassabonnen staat los van al het andere dat de Albert Heijn in Tilburg-Noord organiseert. Zo sponsort de winkel de wandelvierdaagse en het Rikconcours met producten. Bij de basisscholen uit de wijk helpt de Albert Heijn met bijvoorbeeld de gezonde speurtocht en fruitknutselen. Voor de ouderen uit de wijk organiseert de winkel jaarlijks een heerlijke lunch. “Bij ons kan elke organisatie zonder winstoogmerk aankloppen. Natuurlijk kunnen lang niet alle aanvragen worden gehonoreerd, maar we zijn altijd bereid om te helpen en mee te denken."

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 14