Si Lezing over sport- plezier op 19 maart I €2,™ 1reen WUat ijsbaan LAATSTE KANS Aanleg van snelfietsroute tussen Tilburg en Waalwijk "i Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg 11 t/m 24 maart schaatsen voor maar Werkzaamheden aan wegen - - -; - De Reitse Hoevenstraat. (Foto gemeente Tilburg) www.tilburg.nl TILBURG Overlast in buurt melden ii Aanpak parkeerprobleem in de Meerssenstraat Telefoonnummers 14 013 Gemeente Tilburg Bereikbaar ma t/m vr 8 -18 uur Stadswinkel Reeshof Ketelhavenstraat 91 ma t/m vr 13.30-18 uur Balie Werk en Inkomen Burgemeester Brokxlaan 1680 ma t/m vr 8.30-17 uur Stadswinkel Berkel-Enschot Trappistinnentuin 77 wo en vr 13-18 uur Bezoekadressen Stadswinkel Centrum Spoorlaan 181 ma, wo, vr 8-18 uur; di, do 8-20 uur Stadswinkel Noord Wagnerplein 4 ma t/m vr 9-13.30 uur Uitsluitend o www.tilburg. ij aan eeds 1. Een free- E Hoevense Kanaaldijk Asfaltreparaties tot 19 april 17 uur. =nstraat worden over B van de straat struiken toet voorkomen dat 1 ie- t, hoe heren en ba re lat als >en er niet lus voor /oelt ijk. Een ior ieder- =derland- 20 maart uur. Stadhuisplein Door verbouwing Stadskantoor 1 ge bied rond Stadhuisplein en Willems- plein beperkt bereikbaar tot 27 maart 2020. Door werkzaamheden zijn wegen he- lemaalof deels afgesloten. op afspraak via g.nlof bel 14 013 Heuvelpoort/Zwaanstraat/ Piusplein/Heuvelring Verbouwing/nieuwbouw apparte menten Heuvelpoort/Zwaanstraat tot 26 juni 17 uur. t gaat scherp." :n stad, Beide de uit- bben in de kant irlaan t wordt ’heid en imsom Er komt een snelfietsroute van Tilburg naar Waalwijk. De route moet in 2020 klaar zijn. De komende tijd wordt gewerkt aan de route in het gebied bij de Reitse Hoevenstraat en bij de Zevenheuvelenweg en de Kraaivenstraat. Elzenstraat/Populierenstraat/ Pijnboomstraat/St. Ceciliastraat Herinrichting openbare ruimte en woonrijp maken gebied tot 6 juli 17 uur. Stadswinkel Udenhout Tongerloplein 15 di 13-18 uur Hendrikhof/Emmapassage/ Frederikstraat Verbouwen Emmapassage tot 2 juli 17 uur. en emeen- ;rdag a in iet een n met ingen. 13 - 468 Burgemeester Letschertweg/ Vloeiveldweg Werk aan verkeersregelinstallatie op 15 maart van 8 tot 17 uur. Er worden verkeersregelaars ingezet. Heieinde Verbouwen pand Agristo. Heieinde afgesloten tot 31 mei 17 uur. Jan van der Leerstraat Afgesloten tussen de Trouwlaan en de Nazarethstraat tot 31 mei 17 uur. Diversen Er zijn ook wegwerkzaamheden in onder meer de: Azuurweg, Buiten straat, Burgemeester Brokxlaan, Cor nells Drebbelstraat, Dongenseweg, Edisonlaan, Heuvel, Heuvelstraat 48a/50, Koolhovenlaan, Montforta- nenlaan e.o., de Oegstgeeststraat/ Overloonstraat, de Rugdijk, de Sint Willibrordstraat, de Statenlaan en de Zevenheuvelenweg. Het volledig overzicht staat op internet. Lekker sporten. (Foto gemeente Tilburg) In het Willem II Stadion is op dinsdag 19 maart vanaf 19.30 uur de bijeen komst 'Sportief presteren, sportplezier bij elke vereniging'. Op die avond vertelt pedagoog Marcel van Herpen hoe je als club en trainer/begeleider met ouders en kinderen kunt omgaan. Ook voormalig profvoetballer Björn van der Doelen is te gast. Hij vertelt over zijn carrière en speelt een aantal liedjes. De avond is bedoeld voor trainers, bestuursleden en coördinatoren van sportverenigingen in en rondom Tilburg. Ook studenten en ouders zijn welkom. Deelname aan de avond kost 3 euro. De eerste 200 deelnemers krij gen het boek 'Ik, de coach' van Van Herpen gratis. Inschrijven kan via de site van sportintilburg.nl (-> bijeenkomst sportief presteren). Spoorlaan Weg versmald door nieuwbouw en sloop tot 28 juni 17 uur. 088 225 0100 Brandweer 0900 8844 Politie 0900 463 64 43 GGD Gemeente en politie ontvangen graag meldingen wanneer er sprake is van overlast in de buurt. Op die manier krijgen ze een beter beeld van de aard en omvang van de over last. Bewoners die overlast ervaren zoals het vermoeden van criminele activiteiten of het gevoel hebben dat er iets niet klopt in hun buurt of ergens anders in Tilburg, kunnen dit op verschillende manieren melden. Bij de politie (via 0900-8844) en bij de gemeente (via 14013). Digitaal melden kan ook via www.tilburg. nl/melden. Anoniem melden kan bij Meld Misdaad Anoniem (0800 - 7000). Een snelfietsroute wordt ook wel een doorfietsroute genoemd om dat fietsers over bredere fietspa den kunnen rijden en op veel plekken voorrang hebben op an der verkeer. De route gaat deels langs de N261 lopen en komt ook langs de Efteling. Het is de bedoe ling dat er vanuit Waalwijk ook een aansluiting komt naar 's-Her- togenbosch. Een deel van de snelfietsroute loopt via de Reitse Hoevenstraat. Daar komt een nieuw fietspad van 4,5 meter breed. Het komt aan de kant van de straat met de oneven nummers. Aan de andere kant komt het deel waar auto's kunnen rijden. De straat wordt éénrichtingverkeer. De bomen blijven grotendeels staan. Het werk aan de kruising met de Burgemeester Bechtweg Asfaltreparaties tussen Ned( weg en de Baggerweg op 20 van 20 uur tot 21 maart 6 u1 In de Meerssens de hele lengte geplant. Dit mc er auto's geparkeerd worden om kinderen af te zetten voor de twee basisscholen die er zitten: Bibit en Sporckt. De gemeente heeft samen met omwonenden, ouders en per soneel van de scholen gekeken naar een oplossing voor het parkeerpro bleem bij de scholen. Door de plan ten wordt dit gebied ook groener. Het werk aan de straat begint op 18 maart. Tijdens het werk wordt de weg deels afgezet. Kerkstraat (Berkel-Enschot) Kruispunt met Burgemeester Stori- manslaan afgesloten tot 20 maart 16 uur. Ringbaan West Aanleg nieuwe bushalte. Werk met rijstrookversmalling tot 29 maart 17 uur. Wandelboslaan en de Reitse Hoe venstraat tot aan de kruising Lage Witsiebaan loopt van juli tot no vember 2019. Aan de kruising La ge Witsiebaan met de Reitse Hoe venstraat tot aan de kruising Rueckertbaan wordt gewerkt van juni tot oktober 2020. Een ander deel van de route loopt via de Kraaivenstraat. Het nieuwe fietspad van 4,5 meter breed komt daar aan de kant van de even huisnummers tè liggen. De klinkers in die straat maken plaats voor asfalt. De kruising met de Zevenheuvelenweg wordt opnieuw ingericht om het ver keer beter door te laten stromen. Het werk is van juli tot november 2019. De bedrijven die in dit ge bied zitten, blijven bereikbaar. Schouwburgring Een rijstrook afgesloten tussen B. Zwijenstraat en L. Bouwmeesterplein tot 15 juli 17 uur. Meer informatie: www. til burg, nl/wegwèrkzaamheden en www.haalmeeruitdeweg.nl. z

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 9